Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 5448
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Zakończony rajd

Czwartek, 9 września 2021, 7:46
Aktualizacja: 8:47
Autor: red
powiat wałbrzyski: Zakończony rajd
Fot. organizatorzy
W minioną sobotę 4 września podczas dekoracji zawodników wyścigu Extreme MTB Challenge w Głuszycy odbyło się oficjalne losowanie nagród rajdu Rowerowej500. Główną nagrodę, czyli bon o wartości 3000 zł do zrealizowania w sklepie „Bike Expert” w Wałbrzychu, wygrał mieszkaniec Wałbrzycha pan Marcin Słoma (zaliczone 6 tras).

Organizatorzy postanowili jednak nagrodzić nie jednego, lecz wszystkich uczestników. W tym celu dla pozostałych osób przygotowano vouchery do sklepu Decathlon, do Parku Aktywności w Jedlinie-Zdroju, do pływalni „Delfinek” oraz bilety wstępu do Zamku Grodno i Sztolni Walimskich.

Dla przypomnienia rajd Rowerowej500 mógł przejechać każdy - i amator, i profesjonalista. Warunkiem było zaliczenie pięciu tras (co najmniej jedną z tras w każdej z gmin Głuszyca – Jedlina-Zdrój – Walim) zgodnie ze śladem GPS od początku do końca w terminie od pierwszego do ostatniego dnia sierpnia. Losowanie nagród rzeczowych odbyło się w obecności przedstawicieli trzech gmin, tj. Zastępcy Burmistrza Głuszycy Grzegorza Szymańskiego, Dyrektor Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy Sabiny Jelewskiej, Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu Artura Jarczoka i przedstawiciela Jedliny-Zdrój Marka Sienickiego.

Rowerowa500 została poprowadzona po terenach górskich, szosowych i leśnych duktach, dzięki czemu w rajdzie mogły uczestniczyć całe rodziny. Po drodze można było zachwycać się pięknymi walorami przyrodniczymi oraz podziwiać obiekty architektury usytuowane na terenach Głuszycy, Jedliny-Zdrój i Walimia. Mamy szczerą nadzieję, że wszyscy biorący udział w rajdzie chętnie będą wracać na trasy Rowerowej500, do czego serdecznie zachęcamy.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu i do zobaczenia na trasach Rowerowej500!

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group