Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5610
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zakończyli na drugim miejscu

Piątek, 7 kwietnia 2017, 14:01
Autor: PAW
Po raz kolejny zespół Publicznego Gimnazjum Sportowego 11 w Wałbrzychu, gdzie od czterech lat działa Siatkarski Ośrodek Szkolny, uczestniczył w finale Dolnego Śląska w piłce siatkowej chłopców.

Drugi raz z rzędu wałbrzyszanie znaleźli się wśród 4 najlepszych szkół gimnazjalnych, zagrali w finale w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Ich rywalami byli zawodnicy z PG5 Wrocław, PG2 Lubin oraz gospodarze PG2 Kamienna Góra. W półfinale PG11 zagrało z PG2 Lubin i wygrało 2:0. Zwycięstwo dało finał z PG5 Wrocław, który wałbrzyszanie przegrali 0:2 i zdobyli drugie miejsce. Najlepszym zawodnikiem w wałbrzyskim zespole uznany został Dominik Płużka. Szczególne podziękowania należą się naszym uczniom z III klasy, dla których ten finał był ostatnim w kategorii szkół gimnazjalnych (Dawid Hiszpański, Sebastian Stalka, Mateusz Wychowaniec, Patryk Bińkowski i Bartosz Bobowski).

Ostateczna kolejność turnieju: 1. PG5 Wrocław 2. PG11 Wałbrzych 3. PG2 Lubin 4. PG2 Kamienna Góra. Trenerem wałbrzyskiej drużyny jest Radosław Ostrowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group