Czytających: 3336

Wałbrzych, Podzamcze: Zaległe mecze VI kolejki WALS za nami

Poniedziałek, 30 listopada 2009, 10:26
Aktualizacja: 14:38
W miniony weekend rozegrane zostały zaległe mecze VI kolejki Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pomimo zwycięstwa 2:1 nad www.zibrow.pl Chełmiec–Werse nie wrócił na pozycję lidera.

Chełmiec musiał wygrać 2:0, aby po tygodniu przerwy ponownie uplasować się na pierwszej pozycji. Niestety już po 20 minutach meczu pewne było, że ekipa Chełmca nie zdobędzie kompletu punktów, gdyż przegrała pierwszego seta 20:25. Dwie kolejne wygrane odsłony pozwoliły jednak wiceliderowi zrównać się punktami ze Sportingiem.

W drugim spotkaniu Auris-Med po dramatycznym drugim secie pokonało AZS PWSZ I 2:1 i odskoczyło akademikom z Politechniki Wrocławskiej na 3 punkty. Następna kolejka już 5 grudnia w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21.