Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4831
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zamykają ulicę Wysockiego

Środa, 7 lipca 2021, 10:27
Autor: red
Wałbrzych: Zamykają ulicę Wysockiego
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Budowa obwodnicy uczy nas każdego dnia, że musi być gorzej, żeby było lepiej.

Na szczęście w okolicach Ronda Niepodległości („Tesco”) mamy zmianę czysto techniczną – od środy do Szczawna zamiast Chopina-Sienkiewicza pojedziemy Topolową-Gałczyńskiego.

Poważne utrudnienia czekają nas od niedzieli w związku z zamknięciem Wysockiego na wysokości Tauronu. Z centrum na Biały Kamień tradycyjną drogą nie da rady. Mamy trzy alternatywne trasy: po pierwsze Mazowiecką, Kasprzaka, Reja, Ludową, po drugie 1 Maja, Gwarków, po trzecie 1 Maja i II Armii. Taki stan rzeczy może potrwać do grudnia, o ile postęp prac nie umożliwi lepszego rozwiązania.

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Kolejowej, Sikorskiego, Wysockiego. W nocy z soboty na niedzielę (10/11 lipca 2021) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Od strony ul. Kolejowej ruch będzie możliwy tylko w jednym kierunku - ul. Sikorskiego. Ulica Wysockiego będzie nieprzejezdna. Zamknięty zostanie także wjazd na ul. Konopnickiej. Wjazd do marketu ALDI odbywał się będzie od strony ul. Sikorskiego. Z ul. Sikorskiego możliwy będzie także dojazd do ul. Nowy Świat, która w części będzie ulicą DWUKIERUNKOWĄ, podobnie dolny odcinek ul. Konopnickiej również będzie ulicą dwukierunkową. Ruch pieszy w rejonie zamkniętego skrzyżowania zostanie utrzymany. Planowo powyższa organizacja ruchu mają potrwać do końca września. Jak zwykle przy zmianach organizacji ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowania pionowe i poziome.

Twoja reakcja na artykuł?

25
34%
Cieszy
9
12%
Hahaha
2
3%
Nudzi
1
1%
Smuci
7
10%
Złości
29
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group