Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3280
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zanim została... już zrezygnowała

Piątek, 17 kwietnia 2020, 13:37
Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2020, 8:43
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zanim została... już zrezygnowała
Fot. red
15 kwietnia informowaliśmy, że burmistrz Boguszowa–Gorc Jacek C., przebywaąacy w areszcie, podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska wiceburmistrza Sebastiana Drapały i powołanie na jego miejsce Agnieszkę Walkosz–Berdę. Dziś sytuacja przybrała nieoczekiwanie innego obrotu.

Jacek C. na na dniach ma wyjść za poręczeniem majątkowym z aresztu, ale decyzją Sądu nie będzie mógł podejmować decyzji urzędowych. Jedną z decyzji postanowił więc podjąć jeszcze przebywając w arszecie i odwołał Sebastiana Darapałę z funkcji wicebmistrza i powołał na to stanowisko Agnieszkę Walkosz-Berdę. Jedna z mieszkanek Boguszowa-Gorc złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełninia przestępstwa przez burmistrza Jacka C. w sprawie legalności pominięcia wyznaczonej ścieżki przepływu korespondencji.

Wojewoda miał zastanowić się nad tym faktem, ale nieoczekiwanie Agnieszka Walkosz-Berda, zanim została wiceburmistrzem, złożyła pisemną rezygnację z tego stanowiska tłumacząc ją złą kondycją finansową gminy. Teraz więc należy zaczekać na decyzję Wojewody. Czy do gminy wkroczy komisarz, czy też na stanowisko wiceburmistrza powróci Sebastian Drapała i on będzie nadal kierował gminą...

Twoja reakcja na artykuł?

11
21%
Cieszy
1
2%
Hahaha
2
4%
Nudzi
1
2%
Smuci
7
13%
Złości
31
58%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group