Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapłoną Lampiony Pamięci

Piątek, 24 października 2014, 11:31
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Zapłoną Lampiony Pamięci
Fot. organizatorzy
Wzorem lat minionych mieszkańcy Wałbrzycha spotkają się w Dzień Zaduszny, by upamiętnić wałbrzyszan, którzy odeszli w mijającym roku. Zasłużonych, podziwianych, wszystkich bliskich naszemu sercu, których brak dotkliwie odczuwamy.

W Zaduszki 2 listopada mieszkańcy Wałbrzycha spotkają się na placu Magistrackim o godz. 18.00. Tradycyjnie wypuszczą w niebo płonące lampiony, manifestując wspólnotę, pamięć i szacunek.

Pod adresem lampiony@um.walbrzych.pl najpóźniej do 29 października organizatorzy akcji oczekują na imiona i nazwiska osób zmarłych, które zostaną odczytane i pokazane na telebimie.

Wzorem ubiegłego roku organizatorzy proszą też o nadesłanie na ten email informacji oraz zdjęcia znanych, lubianych i zasłużonych wałbrzyszan, którzy odeszli od nas w tym roku. Wyświetlone zostanie na ekranie wspomnienie o nich.
- Myślę, że zorganizowanie tej uroczystości na odnowionym placu Magistrackim jest dobrym pomysłem – uważa prezydent Roman Szełemej. – Chcemy uczcić pamięć tych, którzy odeszli od nas w ostatnim czasie i o których zawsze będziemy pamiętać.

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group