Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4487
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Zapracowani szczawieńscy tenisiści ziemni

Środa, 19 października 2016, 15:36
Aktualizacja: 15:38
Autor: PAW
Dużo się działo dla szczawieńskich tenisistów w miniony weekend.

Zacznijmy od najmłodszych, którzy udali się na zawody w kategorii skrzat do lat 12. Młodziutka Klaudia Owcarz wystartowała w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Łęczycy. Po rozegraniu grup eliminacyjnych, Klaudia, mimo zwycięstwa, musiała zadowolić się trzecią grupą (decydował stosunek gemów), gdzie wywalczyła 8. miejsce w całych zawodach.

Rywalizujący w tej samej kategorii wiekowej chłopcy Antoni Pankowski oraz Filip Kosiński zagrali zawody tej samej rangi, ale w Ścięgnach koło Karpacza. Filip, który debiutował w tej kategorii wiekowej, (ma 9 lat) dzięki zwycięstwu w grupie eliminacyjnej, dalszą rywalizację toczył w trzeciej grupie wywalczając ostatecznie 11. miejsce w turnieju. Antek wygrał wszystkie swoje spotkania w grupie eliminacyjnej i finałowej i triumfował w całej imprezie.

Marcel Dzieło oraz Karolina Bukowska udali się również na zawody WTK, lecz w kategorii młodzik (do lat 14). Marcel musiał uznać wyższość przeciwnika żegnając się z turniejem w pierwszej rundzie, za to Karolina doszła aż do finału i ostatecznie zajęła wysokie drugie miejsce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group