Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4344
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapraszamy na Akademię Sportowego Wałbrzycha!

Poniedziałek, 19 lutego 2024, 6:43
Aktualizacja: 11:14
Autor: red
Wałbrzych: Zapraszamy na Akademię Sportowego Wałbrzycha!
Fot. organizatorzy
Go to action with us – pod takim hasłem, w sobotę 24 lutego 2024 roku w Auli Novum Akademii Nauk Stosowanych odbędzie się I Akademia Sportowego Wałbrzycha.

Zapraszamy na spotkanie ze specjalistami z różnych dziedzin sportu. Swoją wiedzą podzielą się z nami uczestnicy Mistrzostw Europy, Świata, Igrzysk Olimpijskich. Co ważne, nasi goście są ludźmi pełnymi pasji i tą pasją, skupiając się oczywiście na swoich zagadnieniach, z nami się podzielą.

Wśród tematów, jakie zostaną poruszone podczas Akademii, znajdą się: problematyka związana z właściwym trenowaniem, dietetyką, fizjoterapią czy psychologią sportu. Wielu zaciekawi też mnogość rozwiązań w łączeniu sportu z prawem, marketingiem czy zarządzaniem.

Niekwestionowaną gwiazdą Akademii będzie Artur Siódmiak. Piłkarz ręczny, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, Wicemistrz Świata z 2007 roku i brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2009 roku. Do dziś wszyscy wspominamy jego bramkę z meczu z Norwegią.

Wstęp na Akademię jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie akademiasportowywalbrzych.pl. Każdy uczestnik otrzyma prezent!

To pierwsze tego typu wydarzenie w Wałbrzychu i w regionie! W jednym dniu posłuchamy aż ośmiu specjalistów z różnych dziedzin sportowych. Dodatkowo udostępnione zostaną stoiska rodzimych klubów sportowych, jak i partnerów naszego wydarzenia. Nikt nie będzie się z nami nudził! Tak naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy nadzieję, że będzie to prawdzie spektakularne wydarzenie.

Prelekcje poprowadzą:

Tomasz Durajczyk – Mistrz Europy w Tenisie Stołowym. Trener/Menedżer Akademickiej Kadry Narodowej w Tenisie Stołowym, wiceprezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu.

Damian Sipiorski - technik masażysta, naturopata, hirudoterapeuta (terapia pijawką lekarską), ortopodolog, terapeuta ruchowy, uczestnik Mistrzostw Europy w masażu Rumunia Sibiu 2023 rok (kategoria masaż sportowy).

Kamila Chudzik – brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Berlinie, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie (15 miejsce), wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w różnych konkurencjach. Trener personalny.

Jarosław Piotrowski - dietetyk kliniczny zajmujący się żywieniem w chorobach, dietami odchudzającymi oraz żywieniem sportowców, m.in koszykarzy Górnik Zamek Książ Wałbrzych.

Dobrosław Kowalski – rekordzista Guinessa, świata i Polski w żonglerce różnymi piłkami. Prawnik, przedsiębiorca i właściciel sportowej agencji eventowej, manager piłkarski, rekordzisty świata i Polski w żonglerce różnymi piłkami.

Justyna Oleksy-Kaczorowska - była wyczynowa lekkoatletka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 60 i 100 metrów przez płotki, 5-ta zawodniczka Mistrzostw Europy do lat 23, 4-ta zawodniczka Letniej Uniwersjady. Psycholog, psycholog sportu oraz trener lekkoatletyki.

Dagmara Płoszajska – marketingowiec, buduje marki na rynku polskim od ponad 25 lat, pracowała m.in dla BMW, MINI, ALLIANZ TFI, Max Mara, Red Valentino, wspiera dzieci, młodzież i dorosłych, wykładowca i szkoleniowiec wizerunku, rozwoju marki, w Radzie Kotler Awards Poland, współpracownik Kotler Impact, miłośniczka pływania oraz long and short voyage.

Anna Błażys - mama, żona, pedagog, na co dzień całe swoje serce poświęca działaniom społecznym, koordynuje wiele projektów, które wpływają na życie mieszkańców Dolnego Śląska. Od niedawna Wiceprezes Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego ATRI, w którym zajmuje się popularyzacją aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Partnerami I Akademii Sportowego Wałbrzycha są: Sportowy Wałbrzych, Regional Info, Well Fitness, Decathlon sklep Szczawno-Zdrój, T-Best, IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego, Zespół Szkół nr 7 w Wałbrzychu, Vitalifestyle, WolnymKrokiem - podróże w rytmie slowtravel, 36 minut Dzierżoniów, Broda T-shirt, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, QUALITY CONTROL INNOVATION SYSTEM SP. Z O.O., sklep i pracownia ortopedyczna Samo Zdrowie, Stowarzyszenie Niezależne Forum Doradczo-Szkoleniowe, Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka, Energa Stadion Letni, Moloteka, Wołowina House.

Jakub Zima

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
3
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group