Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2196
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapraszamy na Seans pod Atlantami

Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:57
Aktualizacja: 13:58
Autor: PAW
Wałbrzych: Zapraszamy na Seans pod Atlantami
Fot. organizatorzy
Oddział Zbiorów Audiowizualnych Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wałbrzychu zaprasza kinomanów na kolejny SEANS POD ATLANTAMI pod hasłem „W ostateczności" i nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu Filmowym w Cannes film Terrence'a Malicka „Drzewo życia".

Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym, bezpiecznym miejscem. Jednak w pewnym momencie sielanka brutalnie się kończy. Jack poznaje mroczne aspekty życia - chorobę, cierpienie i śmierć. Chłopak wkracza na drogę wiodącą ku dorosłości i staje się zagubioną duszą w labiryncie nowoczesnego świata. Jedynym sposobem na wydostanie się z pułapki będzie znalezienie odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania o sens wiary i powód naszej egzystencji. Będzie to wymagało podróży do najodleglejszych miejsc w czasie i przestrzeni – miejsc, w których nie był jeszcze nikt.

Seans odbędzie się w środę 18 stycznia (środa) 2012 roku o godz. 17.30 w Galerii pod Atlantami (2 piętro) Rynek 9. Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania i wymiany wrażeń i opinii po filmie serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group