Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4641
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapraszamy na targi pracy

Wtorek, 6 lutego 2024, 9:30
Aktualizacja: 11:52
Autor: red
Wałbrzych: Zapraszamy na targi pracy
Fot. WSSE "Invest Park"
Nowy Rok – nowe możliwości. Odkryj swoją ścieżkę kariery na Targach Pracy w Wałbrzychu.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna otwiera drzwi do zawodowych horyzontów. Czy to poszukiwanie nowej pracy, rozpoczęcie własnej działalności, czy po prostu chęć rozwoju zawodowego. Wraz z nadejściem nowego roku wielu z nas rozważa zmiany w życiu zawodowym. W tym duchu, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” zaprasza na wyjątkowe Targi Pracy, które odbędą się już 23 lutego 2024 roku w Galerii Victoria.

Spotkaj swojego przyszłego pracodawcę

Targi skupiają firmy z różnych branż, oferując szeroki wachlarz możliwości dla każdego, kto szuka pracy lub myśli o zmianie swojego profilu zawodowego. To okazja do bezpośredniego dialogu z przedstawicielami firm, pozyskania cennych wskazówek od rekruterów i stworzenia sieci kontaktów zawodowych, które mogą zaowocować w przyszłości. WSSE poza bezpośrednim kontaktem z pracodawcami oferuje także eksperckie doradztwo w przygotowaniu CV, profesjonalną sesję zdjęciową, a także cenne porady prawne i informacje o wsparciu finansowym na start własnej działalności.

Zmiany zaczynają się w Wałbrzychu

Wydarzenie to nie tylko szansa na znalezienie nowej pracy, ale również na rozwój osobisty. Warsztaty, prelekcje ekspertów oraz interaktywne stoiska, w tym fascynująca przestrzeń VR, to tylko niektóre z atrakcji, które wzbogacą wiedzę i kompetencje uczestników. Organizatorzy przygotowali również szereg dodatkowych atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami, przestrzeń do networkingu oraz darmową kawę dla uczestników.

Zainwestuj w siebie w Nowym Roku

Targi Pracy to idealna okazja, by podjąć ważne decyzje zawodowe i skorzystać z nowych możliwości, które niesie ze sobą Nowy Rok.

- Targi Pracy w Wałbrzychu to nie tylko okazja do znalezienia nowej pracy, ale przede wszystkim platforma do rozwoju zawodowego i osobistego. Dajemy uczestnikom szansę na bezpośrednie spotkanie z pracodawcami oraz na uzyskanie cennych wskazówek od ekspertów branżowych. Naszym celem jest stworzenie środowiska, które inspiruje do kariery, rozwoju i realizacji zawodowych aspiracji – mówi Anna Mazurkiewicz, wicedyrektor Departamentu Obsługi Inwestora WSSE.

Przyjdź i zobacz, co Cię czeka

Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do wzięcia udziału w tych wyjątkowych targach. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej, czy szukasz nowych wyzwań, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - www.invest-park.com.pl oraz na profilu w serwisie społecznościowym Facebook - www.facebook.com/WalbrzyskaSSE

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group