Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 5567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zaprzysiężenie Burmistrza

Piątek, 18 czerwca 2021, 13:20
Aktualizacja: 13:20
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zaprzysiężenie Burmistrza
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
Dziś o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim w Boguszowie–Gorcach odbyła się XXXVI Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej.

W obecności wszystkich radnych, ustępującego burmistrza, przedstawicieli urzędu miejskiego i jednostek organizacyjnych, samorządowców oraz przybyłych gości wybrana w przedterminowych wyborach na burmistrza miasta Sylwia Dąbrowska złożyła wobec rady ślubowanie o treści:
„Obejmując urząd burmistrza miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta”.

Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Urbaniak skierował słowa podziękowań w stronę nowej pani burmistrz oraz ustępującego burmistrza Krzysztofa Kumorka, który pełnił tę funkcję przez ostatni rok. W swoim przemówieniu burmistrz Sylwia Dąbrowska podkreśliła, że jej najważniejszym zadaniem jako nowego gospodarza miasta będzie działanie na rzecz mieszkańców Boguszowa-Gorc w oparciu o współprace i zaangażowanie.

Na koniec posiedzenia Pani burmistrz odebrała gratulacje z rąk przybyłych gości, a po zakończonej sesji spotkała się przed Ratuszem z mieszkańcami, którzy ze względu na obowiązujący reżim sanitarny nie mogli być obecni na ślubowaniu.

Twoja reakcja na artykuł?

26
70%
Cieszy
3
8%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group