Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 5041
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaskakujący finał kolizji

Czwartek, 16 marca 2023, 11:36
Aktualizacja: 12:09
Autor: red
Wałbrzych: Zaskakujący finał kolizji
Fot. KMP Wałbrzych
Takiego zbiegu okoliczności nie spodziewali się policjanci ruchu drogowego, którzy prowadzili czynności w sprawie kolizji drogowej, do której doszło dzisiaj przed godziną ósmą na ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu.

Niezachowanie przez kierującego samochodem osobowym bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło dzisiaj o poranku w dzielnicy Rusinowa. W niegroźnym zdarzeniu udział brały trzy samochody – dwa osobowe oraz jeden ciężarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podczas prowadzonych na miejscu czynności policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Od 41-latki, która była poszkodowaną w sprawie, wyczuli woń alkoholu. Badanie wykazało, że mieszkanka powiatu wałbrzyskiego miała ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie. Utraciła więc w momencie kontroli prawo jazdy i dalej nie pojechała pojazdem.

Na miejsce zdarzenia po niedługim czasie przyjechała natomiast osoba mająca zabezpieczyć samochód, ale jak się okazało i ona nie mogła wsiąść do pojazdu, gdyż była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu celem przymusowego doprowadzenia na przesłuchanie do prowadzonego innego postępowania karnego. 35-latek trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Twoja reakcja na artykuł?

8
23%
Cieszy
19
54%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
6
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group