Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5456
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Zasłużony dla kultury

Poniedziałek, 6 czerwca 2022, 6:37
Aktualizacja: 9:29
Autor: red
REGION, Mieroszów: Zasłużony dla kultury
Fot. Tomasz Tracewski/Gmina Mieroszów
5 czerwca podczas obchodów 47. Dni Mieroszowa, została przyznana Odznaka "Zasłużony dla Kultury Polskiej", Henrykowi Hnatiukowi.

Wyróżnienie to nadaje się osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Odznakę nadaje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród zaproszonych gości na sobotnim wernisażu - wystawie prac malarzy pogranicza polsko-czeskiego nie zabrakło najbliższych przyjaciół Pana Henryka i współpracowników.

- Wyrażamy uznanie dla Pana bogatego dorobku twórczego. Życie pełne pasji i determinacji, ukierunkowane na rozwój działalności artystycznej, jest nieocenionym wkładem w upowszechnianie kultury w Gminie Mieroszów. Liczne nagrody i wyróżnienia przyznane laureatowi podkreślają wartość dokonań i uznanie odbiorców w kraju oraz za granicą. Jesteśmy dumni i pełni podziwu dla Pana osiągnięć. Swoją postawą i zasługami sławi Pan nasz region. Wraz z gratulacjami składamy Panu życzenia dobrego zdrowia i pogody ducha oraz wielu lat równie udanej działalności - mówi Burmistrz Andrzej Lipiński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group