Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6424
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatroszcz się o ptaki

Środa, 7 grudnia 2022, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Zatroszcz się o ptaki
Fot. organizatorzy
Dźwięki najpiękniejszych kolęd, zapach świątecznych drzewek i wyjątkowe bożonarodzeniowe opowieści już w najbliższą sobotę 10 grudnia wypełnią wnętrze Centrum Handlowego Auchan Wałbrzych. Tego dnia dzieci, które wraz z rodzicami wybiorą się na zakupy, będą mogły spędzić czas z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Gość będzie przekonywał najmłodszych, że w trakcie przedświątecznych przygotowań warto zatroszczyć się o ptaki, które żyją w mieście i podpowie, jak to zrobić. Wstęp wolny!

Na maluchy, które wraz z rodzicami odwiedzą w sobotę 10 grudnia Centrum Handlowe Auchan Wałbrzych, czeka przedświąteczna niespodzianka. Tego dnia będą miały wyjątkową okazję, żeby osobiście spotkać się z Mikołajem. Dostojny gość będzie czekał na maluchy od godziny 10.00 do godziny 17.00.

W świątecznej scenerii, wypełnionej dźwiękami najpiękniejszych kolęd Mikołaj spotka się z maluchami i przeczyta im bożonarodzeniowe baśnie oraz opowieści. To również okazja do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

W tym dniu sympatyczny brodacz będzie także zachęcał maluchy do troski o zwierzęta, a zwłaszcza o ptaki, które żyją w mieście. Wyjaśni, dlaczego w czasie zimy powinniśmy je dokarmiać. Najmłodsi, którzy spotkają się
z Mikołajem, otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom
z sąsiedztwa.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Wałbrzych przy ulicy Wieniawskiego 19 w Wałbrzychu w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group