Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Zawsze na posterunku

Wtorek, 7 kwietnia 2020, 14:30
Aktualizacja: Środa, 8 kwietnia 2020, 9:07
Autor: red
REGION, Mieroszów: Zawsze na posterunku
Fot. Gmina Mieroszów/facebook
Przed nami tydzień szczególny, pełen refleksji i zadumy. Dla nas wszystkich jest to czas próby, każdego dnia czytamy smutne raporty dotyczące wirusa COVID – 19.

I każdego dnia udowadniamy, że mamy wielkie serca. Potrafimy pomagać, mimo lęku przed zachorowaniem.
- Chciałbym, żebyście Państwo wiedzieli, że odkąd zaczął się kryzys, na moją prośbę jest z nami "Kuchnia domowa" Krystyna i Mariusz Mync.
Działają sprawnie, punktualnie i smacznie - od samego początku. Pierwszy posiłek dla służb pełniących wartę na naszych punktach granicznych, to były pierogi podane o północy z 15/16 marca. Żołnierze i policjanci z trzech posterunków - Nowe Siodło, Golińsk, Kwiatowa są systematycznie zaopatrywani w ciepłe posiłki finansowane przez Gminę, a przygotowywane i dostarczane przez ekipę "Kuchni Domowej" z Mieroszowa. Radny Rady Miejskiej Mieroszowa Wiesław Wielgus "osładza" służbę bułeczkami drożdżowymi z piekarni Mikołaja Wiatrowa. Za to wsparcie i ciągłą gotowość do boju składam podziękowania z serca płynące w imieniu Samorządu i Mieszkańców Gminy Mieroszów, a także żołnierzy i policjantów - informuje Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group