Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbierali podpisy w sprawie referendum

Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 8:27
Aktualizacja: 14:54
Autor: PAW
Wałbrzych: Zbierali podpisy w sprawie referendum
Fot. red.
Członkowie Międzyszkolnego Komitetu Obrony Szkół nie zaprzestają zbierania podpisów w sprawie zwołania referendum w sprawie odwołania rady miasta i zaprzestania likwidacji szkół.Wczoraj inicjatorzy tego przedsięwzięcia zbierali podpisy na giełdzie w dzielnicy Piaskowa Góra.

Inicjatorem akcji przeprowadzonej na giełdzie był Międzyszkolny Komitet Obrony Szkół, zrzeszający nauczycieli i rodziców, którzy odczuli decyzje związane z planowanym zamknięciem kilku placówek oświatowych w Wałbrzychu. Chodzi o zebranie podpisów w celu odwołania rady miasta i przeprowadzenia referendum. By tak się stało potrzebnych jest 10 tysięcy podpisów.
- Zainteresowanie wałbrzyszan jest spore. Ludzie chętnie podpisują się pod naszym wnioskiem - mówi Monika Misińska-Wrona, jedna z inicjatorek zbierania podpisów. - W dalszym ciągu będziemy prowadzić akcję i liczymy, że uda nam się zebrać wymaganą liczbę.

Organizatorzy tego ambitnego przedsięwzięcia dali sobie 60 dni na zebranie odpowiedniej ilości podpisów, ale widząc duże zainteresowanie mieszkańców miasta, liczą, że już za około 2 tygodnie zrealizują swoje zamierzenia.
- Zbierając podpisy rozmawiamy z ludźmi i zachęcamy ich, by nie tylko podpisali listę, ale później wzięli również udział w referendum, bo taki jest nasz cel - mówi Monika Misińska-Wrona.

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group