Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbiorowa wystawa fotografii WKF

Wtorek, 6 lutego 2018, 6:35
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zbiorowa wystawa fotografii WKF
Fot. Robert Bajek
Miniony weekend wypełniony był imprezami związanymi z fotografią, zorganizowanymi w ramach II Wałbrzyskiego Weekendu Fotografii.

W ramach Weekendu Fotografii w sobotę w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wernisaż wystawy fotografii Pawła Żaka - "Ćwiczenia obowiązkowe i inne martwe natury" i "Bitwa na zdjęcia" w Art Cafe Pod Pretekstem. W niedzielę natomiast w Zamku Książ odbył się benefis i wystawa fotografii Tadeusza Rupocińskiego, spotkanie z Olgą Tokarczuk, oraz zbiorowa wystawa fotografii członków Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego: "Dom dzienny, dom nocny", zainspirowana twórczością Olgi Tokarczuk.

Podczas wystawy zorganizowanej w Salach Wystawowych - Galerii Chagalla Zamku Książ można było zobaczyć zdjęcia Teresy Anniuk-Gulak, Marka Arcimowicza, Marty Beresztan, Joanny Chmielewskiej, Gwidona Hefid, Joanny Kostrzewskiej, Jarosława Michalaka, Przemysława Misiaka, Artura Raka, Tadeusza Rupocińskiego, Brygidy Strzępek, Jordana Szablińskiego, Jacka Ślazińskiego, Tomasza Wasilewicza i Mariusza Woźniaka. Co ciekawe każde prezentowane zdjęcie zostało opatrzone cytatem z książek Olgi Tokarczuk, który to cytat stanowił niejako jego dopełnienie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group