Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 3760
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbiorowa wystawa fotografów National Geographic Polska

Środa, 12 czerwca 2019, 8:35
Aktualizacja: 8:42
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zbiorowa wystawa fotografów National Geographic Polska
Fot. Robert Bajek
W Galeria Sztuki Współczesnej na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj wernisaż zbiorowej wystawy fotografów National Geographic Polska. Wystawa nosi tytuł „Żywioły/woda”.

„Żywioły/woda” jest pierwszą zbiorową wystawą kolektywu fotografów National Geographic Polska. Na wystawie znalazły się fotografie Marka Arcimowicza, Pawła Młodkowskiego, Mikołaja Nowackiego i Marcina Zaborowskiego. Fotografowie ci są stałymi współpracownikami National Geographic Magazine Poland.

Podczas wystawy, zgodnie z tytułem, przedstawiony jest jeden z żywiołów: woda. Żywioł, który daje i umożliwia życie, ale jest też niebezpieczny i niszczycielski. Woda w różnej postaci i w różnych miejscach świata. Każdy z autorów prezentuje własne, indywidualne spojrzenie na ten żywioł, a każde zdjęcie ukazuje odrębną historię.

Wystawa została objęta wsparciem kuratorskim Joanny Kinowskiej. Partnerem medialnym wydarzenia jest National Geographic Polska. Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group