Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4757
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zdjęcie Roku 2018 wybrane

Piątek, 15 lutego 2019, 7:13
Aktualizacja: 8:40
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zdjęcie Roku 2018 wybrane
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w wałbrzyskim Ratuszu odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród laureatom miejskiego konkursu fotograficznego "Wałbrzych Moje Miasto".

Organizowany cyklicznie przez Gminę Wałbrzych konkurs fotograficzny "Wałbrzych Moje Miasto" ma na celu promowanie Wałbrzycha, budowanie tożsamości mieszkańców, sympatii dla miasta, a także wzrost zaangażowania lokalnej społeczności. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: ogólną i tematyczną - na każdy miesiąc temat wyznacza komisja konkursowa, powołana przez organizatora.

Wybierane są zdjęcia miesiąca i zdjęcie roku. Wyboru zdjęcia miesiąca dokonuje zarówno komisja konkursowa jak i internauci podczas głosowania. Komisja wybiera zdjęcie miesiąca w kategorii tematycznej, natomiast internauci w kategorii ogólnej. Autorzy zdjęć miesiąca otrzymują nagrody finansowe w wysokości 250 złotych. Autor zdjęcia roku, wybranego przez komisję spośród zdjęć nominowanych w obu kategoriach otrzymuje nagrodę w wysokości 1 200 złotych.

Komisja konkursowa jako najlepsze zdjęcie 2018 roku uznała fotografię Bartka Połotczaka, przedstawiającą kościół św. Józefa Oblubieńca w dzielnicy Sobięcin. Autor zwycięskiego zdjęcia mówił, że często fotografuje wałbrzyskie zabytki, ale również miejsca które się zmieniają, są rewitalizowane, odnawiane, a także krajobrazy. Wszystkie zdjęcia konkursowe można podziwiać na stronie internetowej fotowalbrzych.pl. Laureatom gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group