Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3730
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” koncertuje

Piątek, 17 września 2010, 20:36
Aktualizacja: 20:37
Autor: red
Wałbrzych: Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” koncertuje
Fot. użyczone
Przed publicznością Wałbrzycha ZPiT „Wałbrzych” zaprezentuje się już w niedzielę – 19 września, między godziną 15.40 i 16.20, na terenie Parku Wielokulturowego „Stara Kopalnia”.

Wtedy ZPiT „Wałbrzych” zaprezentuje, przedstawiony po raz pierwszy w czerwcu tego roku, program inscenizacji wesela górali spiskich. Ponieważ tematem przewodnim imprezy jest Piknik Górniczy, nie zabraknie pieśni i tańców związanych z charakterystyczną dla naszego miasta tradycją górniczą. Wstęp jest wolny, dobra pogoda zagwarantowana, dodatkowo organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy, warto zobaczyć na żywo jedną o rodzimych ofert kulturalnych miasta Wałbrzycha.

Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” będzie można również zobaczyć: 24 września (piątek) od godziny 18.00 w Mieroszowie, na uroczystości otwarcia nowej hali widowiskowo – sportowej, a także 25 września (sobota) od godziny 16.30 w Czarnym Borze, na siódmej edycji cyklicznej imprezy „Święto Pieroga”.

Od 29 września do 4 października Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” będzie uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „Wyspa Skarbów” w Kamieńcu Podolskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group