Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Złodzieje nie próżnują

Piątek, 24 kwietnia 2020, 7:30
Aktualizacja: Sobota, 25 kwietnia 2020, 9:08
Autor: red
Wałbrzych: Złodzieje nie próżnują
Fot. KMP Wałbrzych
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin w ręce wałbrzyskich funkcjonariuszy wpadło pięciu złodziei. Trzech z nich na gorącym uczynku kradzieży mienia z posesji zatrzymali policjanci pierwszego komisariatu.

W środę przed godziną 15:00 funkcjonariusze z „jedynki” otrzymali zgłoszenie o tym, że na jednej z posesji przy ul. Prostopadłej w Wałbrzychu kręci się trzech mężczyzn, którzy wykradają m.in. stalowe elementy konstrukcji budynku w postaci ram okiennych, a także żeliwne elementy maszyn. Podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania sprawców kradzieży na gorącym uczynku przestępstwa. Wałbrzyszanie w wieku od 33 do 38 lat odpowiedzą teraz przed sądem.

Dzień wcześniej przed godziną 23.00 w ręce funkcjonariuszy ogniwa patrolowo-interwencyjnego wałbrzyskiej komendy na ul. 1 maja w Wałbrzychu z narkotykami w postaci metamfetaminy wpadł 33-latek. W toku wykonanych dalszych czynności prowadzący sprawę policjanci drugiego komisariatu udowodnili mieszkańcowi naszego miasta kradzież z jednej z piwnic budynku przy ul. Legnickiej felg aluminiowych o wartości 2 tysięcy złotych. Podejrzany przyznał się do postawionych zarzutów i złożył wyjaśnienia.

W środę wieczorem przeprowadzone przez policjantów pierwszego komisariatu działania operacyjne doprowadziły natomiast do zatrzymania 20-latka, który 12 kwietnia podczas zakrapianej alkoholem imprezy w jednym z budynków na Piaskowej Górze, okradł właściciela mieszkania. Funkcjonariusze odzyskali mienie o wartości ponad 1500 złotych w postaci butów, kurtki, zegarka oraz perfum.

Wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty i staną teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
9
69%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group