Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zlot harley’owców

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 17 czerwca 2010, 13:33
Aktualizacja: 13:33
Autor: red
Miłośnicy Harleyów zjeżdżają się do Wałbrzycha co roku
Fot. użyczone
Ryk potężnych maszyn, tumult rockowej energii, barwy czerni i chromu. Na trzy dni zjadą do Wałbrzycha miłośnicy marki Harley–Davidson.

Organizatorzy spodziewają się około 200 gości z całego kraju oraz z Niemiec, Austrii, Szwecji, Czech, Holandii.

- Będzie to szczególny, bo jubileuszowy zlot. Klub posiada bogatą historię, sięgającą lat '70 ubiegłego stulecia – mówi Adam Meller, prezydent Harley – Davidson Club Wrocław.

Harley'owcy opanują Hotel przy Oślej Bramie na terenie Zamku Ksiaż. Będą także widoczni na ulicach: Wałbrzycha, Świebodzic, Boguszowa i Kamiennej Góry. Z mieszkańcami naszego miasta spotkają się 26 czerwca. Na wałbrzyskim rynku pojawią się około godziny11.30.

- Harleyowcy zmierzą się z wałbrzyszanami w przeciąganiu liny, siłowaniu na rękę. Zobaczymy popisy w najwolniejszej jeździe na motorze, nie jest to proste zadanie – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Około godziny 12.30 maszyny opuszczą wałbrzyską starówkę. Harley'owcy pojadą przez Boguszów-Gorce, Czarny Bór aż na kamiennogórski rynek.

W Wałbrzychu od 4 lat odbywa się jedyny międzynarodowy zlot miłośników marki Harley – Davidson, organizowany przez wrocławski klub, Gminę Wałbrzych i Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group