Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3210
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Złote Godło QI dla miasta i powiatu w Świdnicy

Środa, 5 września 2012, 6:16
Aktualizacja: 6:41
Autor: UM Świdnica
Świdnica: Złote Godło QI dla miasta i powiatu w Świdnicy
Fot. TOMASZ PIETRZYK
Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Świdnicy z nagrodami. Samorządy zostały laureatami VI edycji konkursu „Najwyższa Jakość QI 2012” i w piątek, 31 sierpnia otrzymały specjalne certyfikaty.

Konkurs organizuje redakcja Forum Biznesu, a realizuje go pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

To wyróżnienie dla całego zarządu, który na co dzień nadzoruje pracę Starostwa, dyrektorów i pracowników. Nie zawsze wszyscy są zadowoleni z naszej pracy, ale ta nagroda pokazuje, że efekty naszej pracy są dostrzegane – mówi Zygmunt Worsa, świdnicki starosta.

Wyróżnienie jest bardzo miłe, ale największa weryfikacja naszej pracy należy do mieszkańców. Z pokorą przyjmujemy zarówno głosy niezadowolenia, jak i wyróżnienia. Najważniejsze, by wynik końcowy był pozytywny i pozwalał na stwierdzenie, że po prostu dobrze pracujemy – dodaje Ireneusz Pałac, zastępca prezydenta Świdnicy.

Oprócz tytułu laureata i certyfikatu Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miejskiemu przyznano Złote Godło QI 2012 za świadczone usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucji i firm w ramach realizacji zadań o charakterze publicznym. Godło zostanie wręczone 29 września podczas specjalnej gali w Poznaniu.

***

Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group