Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 2188
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złote Serce dla NZOZ "Śródmieście – Biały Kamień"

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 7 kwietnia 2017, 16:08
Aktualizacja: Sobota, 8 kwietnia 2017, 12:12
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Z okazji Dnia Zdrowia pracownicy Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Śródmieście – Biały Kamień" otrzymali "Złote Serce".

"Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Za bycie człowiekiem" - tak brzmi hasło "Złotego Serca", którym Radny Ryszard Nowak, RWS Biały Kamień, mieszkańcy Wałbrzycha i pacjenci zdecydowali się podziękować wszystkim pracownikom Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Śródmieście - Biały Kamień", znajdującego się w Wałbrzychu przy ulicy Wysockiego.

- 7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia. Teraz się to zmieniło na Dzień Zdrowia. Jestem bardzo wzruszony tym dniem a to dlatego, że i jako pacjent i jako Radny Miasta Wałbrzycha wielokrotnie z tej przychodni korzystam i proszę o pomoc dla naszych mieszkańców. I te prośby są spełniane. W dowód wdzięczności dzisiaj, z wolontariuszami i z Radą Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień - Konradów, jako Rady Miasta Wałbrzycha odwiedziłem tę przychodnię z pełnego szacunku. Ta przychodnia pełni dwie role: jako przychodnia służby zdrowia i jako przychodnia dla osób samotnych, starszych. To jest piękny dzień i chciałbym tę służbę zdrowia troszeczkę dopieścić. Czuję się bezpiecznie w tej przychodni i w naszych wałbrzyskich szpitalach. Ja nie muszę wyjeżdżać do Anglii, do Włoch, do Szwecji, do Stanów Zjednoczonych, bo tu w Polsce mamy wspaniałych lekarzy, tylko służbę zdrowia trzeba dofinansować. Wszystkim pracownikom służby zdrowia w Wałbrzychu i na Dolnym Śląsku składam życzenia wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego, bo to jest ich dzień - powiedział Ryszard Nowak - Radny Miasta Wałbrzycha.

Oprócz "Złotego Serca" specjalne podziękowania od RWS Biały Kamień i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci otrzymali Edward Bełz - prezes placówki i lek. med. Lidia Dziubek.

- Dzięki trafnej diagnozie pani doktor Lidii Dziubek stoję tu teraz i jestem zdrowa - powiedziała 15-letnia Klaudia - jedna z wolontariuszek, pacjentka NZOZ "Śródmieście - Biały Kamień".

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 7-04-2017 19:01
Ha ha ha hipokryzja pełna gębą panie w recepcji bezduszne jak mało kto łaskę zrobią że zarejestruja a w stosunku do ludzi starszych to już brak słów dotyczy to również korzystania z windy jeśli pani ma dobry humor to raczy ją otworzyć jeśli nie to lataj z kulami po schodach i pytaj doktora czy raczy cię przyjąć .na szczęście dwa tyg temu zmieniłem przychodnie na na prawdę przyjazna pacjentowi
~WITAM 7-04-2017 21:21
powinien być konkurs na najgorszą przychodnie to by wygrała przychodnia na Podzamczu i to dużą ilością głosów, Panie Pielęgniarki z zabiegowego tylko Wy tam jesteście super ,dzięki za Waszą prace ,i słodkie całusy dla Was PAPAPA Pozdrawiam pacjentka z podzamcza
~siostra 8-04-2017 19:58
Chcesz zastrzyk za ucho?
~pacjenci 9-04-2017 9:50
Nigdy cała nasza rodzina nie spotkała się z nieuprzejmością jaka opisuje ktoś z 19:01.wręcz przeciwnie: sympatyczne, chętne do pomocy nawet w sprawach trudnych.Lekarze, pielęgniarki środowiskowe te w zabiegowych fachowi i oddani pacjentowi. Może ktoś zapomniał,że nas też obowiązuje jakaś kultura rozmowy. My ze swojej stron gratulujemy i dziękujemy za opiekę!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group