Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2641
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmiany w okolicach Tesco

Środa, 21 października 2020, 10:29
Aktualizacja: 10:31
Autor: JAZ
Wałbrzych: Zmiany w okolicach Tesco
Fot. JAZ
Przez okres kilku tygodni kierowcy męczyli się przez zamknięcie ronda Tesco. Od czasu, gdy zostało ono otwarte dla ruchu, minęło już trochę czasu, a postęp prac jest bardzo widoczny. Nie dość, że ruch stał się płynny, to wciąż w okolicy pojawiają się nowe elementy nawierzchni jezdnej.

Prace nad potokiem Szczawnik będą jeszcze prowadzone przez jakiś czas, ale nie przeszkadza to jednak w sprawnym wykonywaniu projektu budowy drogi. W najbliższym czasie planowane są wylewki masy bitumicznej na kolejnych fragmentach jezdni, przy jednoczesnej budowie tych odcinków, po której wcześniej poruszały się samochody. Kierowcy będą musieli wciąż zwracać uwagę na oznakowanie poziome, które przy każdych przesunięciach robót, będą również zmieniane. Wszystko ze względu na zmiany, jakie mają zostać wprowadzone od 21 października:

„Informujemy, że na środę 21.10.2020r. planowane jest wdrożenie Tymczasowej Organizacji Ruchu (Etap III.B) polegającej na wprowadzeniu zmian w zakresie geometrii jezdni ul. Szczawieńskiej i dostosowaniu jej przebiegu do wykonanego już docelowego układu drogowego (rozdzielenie pasów ruchu z wyspą dzielącą).” – informuje wykonawca.

W tym samym momencie trwają prace nad zamontowaniem elementów konstrukcyjnych do kaskady, dzięki której kierowcy będą zjeżdżać z obwodnicy przy wspomnianym wcześniej rondzie koło Tesco.

Planowane zakończenie prac przewidziane zostało na połowę roku 2021. Jeśli nie nastąpią opóźnienia w pracach budowlanych, wykonawca nie przewiduje zmian w terminach.

Twoja reakcja na artykuł?

28
70%
Cieszy
3
8%
Hahaha
4
10%
Nudzi
2
5%
Smuci
0
0%
Złości
3
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group