Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2655
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znajdź pracę w Vicotrii

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 11 kwietnia 2010, 11:06
Aktualizacja: 11:07
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Dominika Krawczyk
Szukasz pracy lub planujesz zmienić tą którą posiadasz? Wyślij swoje CV do firm, które już niedługo zajmą powierzchnie w nowo budowanej galerii.

Obiekt, który do obsługi potrzebować będzie setek pracowników, stanie się największym centrum handlowym, a za sprawą multikina także rozrywkowym w regionie.

Mimo że otwarcie planowane jest prawdopodobnie na drugą połowę lata, już teraz na stronie http://galeriavictoria.pl/, zamieszczone zostały adresy działów kadr poszczególnych firm, poszukujących pracowników.

Jest w czym wybierać. Rekrutację prowadzi nie tylko biuro Victorii, kino Cinema City, lecz również sklepy takie jak Empik, Deichmann, OXIDE, Tally Weijl, Apart czy perfumerie DOUGLAS. Systematycznie dodawane są nowe kontakty. Wiadomo już że w Galerii Victorii, na 80 000 m² łącznie znajdzie się około 180 sklepów, punktów gastronomicznych i kawiarni oraz powierzchnie hotelowe, mieszkaniowe i 1 390 miejsc parkingowych. W tej chwili miejsce w centrum handlowym, wykupiły już: 5.10.15, Altero, Apart, APS Apteki, Bell'Arte, Big Star, Boti, C&A, Camaïeu, Carrefour, CCC, Choco Cafe, Cinema City, CROPP, Deichmann, Douglas, Empik, ESOTIQ, Everest, Gatta, Glitter, Greno/Mituu, HOUSE, H&M, Inmedio, KappAhl, Komputronik, MARHABA, Martes Sport, Media Expert, Megapunkt, MOHITO, New Yorker, Nieznane Kontynenty, Orange, Oxide&Snazee, Pawo, Piekarnia Cukiernia M&J, Pierre Cardin, Play, Plus GSM, Quazi, Reporter, RESERVED, Rossmann, Ryłko, Scotch&Soda, Sferis, Six, SIZEER, SMYK, Solar, Sping, Subway, SUNSET SUITS, Swiss, TALLY WEiJL, TARANKO, TK Maxx, Triumph, Vision Express, Willsoor, Wojas, Wójcik i Yes.

Każdy z nich, potrzebować będzie pracowników. Dlatego warto na bieżąco śledzić stronę galerii i wałbrzyskie serwisy pracy.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 12-04-2010 16:21
Praca w sklepie z obuwiem.Warunki-minimum wykształcenie średnie,preferowane wyższe.Doskonała znajomość obsługi komputera,prawo jazdy,praca w soboty i niedziele,super aparycja,niekaralność,odpowiedzialność materialna,zarejestrowani jako osoba bezrobotna.Wynagrodzenie----1317zł brutto.To są warunki jednej z firm,która rekrutuje w przyszłej galeri.Po ewentualnej pozytywnej rekrutacji--------umowa na czas próbny,a następnie albo na czas określony,albo umowa o dzieło.Dla osób po studiach staż refundowany z urzedu pracy.
~Ania 20-04-2010 7:59
Śmiech ogarnia na te wszystkie oferty; ale to nic, jak się okazuje również Prezydent Miasta nie potrzebuje w Wałbrzychgu - w Urzędzie Miejskim dobrze wykształconych ludzi - specjalistów. przekonałam się o tym przyjeżdżajac 2 lata temu do Wałbrzycha po skończeniu dobrych studiów na renomowanej uczelni i z doświadczeniem zawodowym. Pracuję z psie grosze u Pana Prezydenta na stanowisku zupełnie nieadekwatnym do posiadanych kwalifikacji, bo w w strategicznych biurach same osły siedzą. a mogłabym pozyskiwać fundusze unijne lub zdziałać coś innego dla tego miasta. ale dla Urzędu to sie nie liczy. Liczą się tylko "plecaki" polityczne. a dobrze wykształceni i zdolni ludzie są jak "wrzody na dupie". Wałbrzych to miasto straceńców i miejsce dla świty Pana Prezydenta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group