Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2431
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Znakomity start naszych zawodników w Mistrzostwach Polski

Poniedziałek, 7 marca 2011, 14:23
Aktualizacja: 14:28
Autor: MDvR
Polska: Znakomity start naszych zawodników w Mistrzostwach Polski
Ilustracja z Biegu Piastów
Fot. Konrad Żurawski
Zakończyły się właśnie Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich. Świetnie zaprezentowali się uczestnicy broniący barw powiatu wałbrzyskiego, dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium.

Do klasyfikacji generalnej zaliczane były następujące biegi:
1. Bieg Dudka
2. Bieszczadzki Bieg Lotników
3. Memoriał S. Bodzka
4. Bieg Gwarków
5. Salomon Nordic Sunday VI Edycja
6. Bieg "O Istebniański Bruclik”
7. Salomon Nordic Sunday VIII Edycja

Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe we wszystkich kategoriach startowych:

Klasyfikacje końcowe

Mężczyźni – rocznik 1981-1993
1. Paweł Janik (Boguszów-Gorce) – 365pkt.
2. Norbert Kuczera (Sokół Tarnów) – 360
3. Bartłomiej Stanik (Katowice) – 152
4. Andrzej Michałek (Istebna) – 100
5. Piotr Skowronek (Szczyrk) – 100
--
15.Sebastian Kasperek (Wałbrzych) – 53
31.Damian Lasota (Stare Bogaczowice) – 22
36.Sebastian Falkowski (Boguszów-Gorce) – 14
42.Piotr Mróz (Górnik Wałbrzych) – 7

Mężczyźni – rocznik 1971-1980
1.Marek Adamczyk (Jastrzębie-Zdrój) – 431pkt.
2.Robert Gleń (Jedlicze) – 290
3.Marcin Stefanow (Wałbrzych) – 234
4.Jakub Mroziński (Jelenia Góra) – 200
5.Wacław Matuszny (Istebna) – 180
--
13.Sebastian Raciniewski (Górnik NM Wałbrzych) – 82
48.Andrzej Żak (Wałbrzych) – 20

Mężczyźni – rocznik 1961-1970
1.Marek Tokarczyk (Visegrad Maraton Rytro) – 510pkt.
2.Jan Łacek (Jaworzynka) – 320
3.Władysław Olszowski (Międzybrodzie) – 310
4.Tomasz Bieniek (Ciechanowice) – 200
5.Piotr Michałek (Jaworzynka) – 200
--
29.Marek Swoboda (W.Z.K. Victoria) – 36
37.Mariusz Włochal (Wałbrzych) – 29
60.Grzegorz Szydłowski (BEL-POL Wałbrzych) – 10
65.Krzysztof Drozdowski (Wałbrzych) – 7

Mężczyźni – rocznik 1951-1960
1.Edward Mucha (Limanowa) – 510pkt.
2.Piotr Porębski (Rybnik) – 345
3.Józef Niepokój (PGNiG Sanok) – 251
4.Słamomir Kulej (Jelenia Góra) – 200
5.Kazimierz Hyrnik (Tychy) – 144
--
10.Henryk Fortoński (Wałbrzych) – 89
27.Mirosław Kabat (Wałbrzych) – 40
33.Marek Henczka (Podzamcze) – 36
43.Piotr Lip (Wałbrzych) – 29
67.Lech Marszałek (Wałbrzych) – 16
76.Kazimierz Sawko (SM Podzamcze) – 10
80.Józef Mosio (Górnik Wałbrzych) – 8

Mężczyźni – rocznik 1941-1950
1.Stefan Sikora (Bielsko-Biała) – 440pkt.
2.Piotr Faron (Zalesie) – 301
3.Adam Pocałuń (Zagórz) – 244
4.Edward Bartkowiak (Jelenia Góra) – 200
5.Franciszek Krupa (Szaflary) – 140
--
12.Adam Figura (Mieroszów) – 70
43.Józef Jagodziński (Wałbrzych) – 18

Mężczyźni – rocznik 1940 i poniżej
1.Stanisław Nahajowski (Ustrzyki Dolne) – 400pkt.
2.Józef Żuk (Wałbrzych) – 240
3.Stanisław Paryś (Wolica) – 220
4.Krystian Ignas (Rzeszów) – 205
5.Edward Kurek (MOSiR Czeladź) – 120

Kobiety – rocznik 1981-1993
1.Katarzyna Świeca (Głuchołazy) – 180pkt.
2.Basia Maciukiewicz (Wrocław) – 110
3.Joanna Ignasiak (KKZK klasykklodzki.com) – 100
4.Anna Krasoń (Bełchatów) – 100
5.Kaja Naumowicz (Szklarska Poręba) – 80
--
8.Anna Magdziarczyk (Wałbrzych) – 45
12.Monika Zaborowska (Wałbrzych) – 32
13.Anna Dereło (Wałbrzych) – 29

Kobiety – rocznik 1971-1980
1.Edyta Olcoń (Białka Tatrzańska) – 500pkt.
2.Małgorzata Adamczyk (Jastrzębie Zdrój) – 450
3.Izabela Dominiak (Wrocław) – 140
4.Natalia Haczyk (Opole) – 131
5.Ewa Hofman (Team Ewi-Barti) – 117
--
18.Beata Dziura (Wałbrzych) – 40

Kobiety – rocznik 1961-1970
1.Joanna Adamus (Częstochowa) – 210pkt.
2.Beata Brzuchnalska (Złotniki) – 200
3.Izabela Smołkowska (Warszawa) – 180
4.Dorota Dahrendorf (Szklarska Poręba) – 140
5.Danuta Ligocka (Istebna) – 100
--
8.Danuta Orska-Filber (Wałbrzych) – 60

Kobiety – rocznik 1951-1960
1.Alicja Banasiak (Bielsko-Biała) – 340pkt.
2.Halina Olejniczak (Kościelisko) – 240
3.Grażyna Jarecka (Baca) – 200
4.Lidia Walczak (Leszno) – 130
5.Ewa Szmel (Piechowice) – 100

Kobiety – rocznik 1941-1950
1.Krystyna Figura (Mieroszów) – 200
2.Józefa Gawor (Kraków) – 100
3.Ewa Lorenc (Warszawa) – 100
4.Janina Krupa (Wałbrzych) – 80

Więcej informacji na stronie www.skipol.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group