Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3476
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zobacz nową salę audiowizualną

Sobota, 4 grudnia 2010, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: DK
Wałbrzych: Zobacz nową salę audiowizualną
Fot. Dominika Krawczyk
Budowa nowoczesnej sali audiowizualnej, przylegającej do budynku przy ulicy Piotra Skargi, ruszył w zeszłym roku. Miała być oddana do użytku tej jesieni, niestety wykonawca nie zdążył z robotami. Dziś, możemy już podziwiać prawie wykończony budynek.

Całkowity koszt inwestycji to blisko 6 milionów zł, a formalności związane z pozwoleniami i dotacjami trwały łącznie ponad dwa lata.

Zakończenie budowy to świetna wiadomość nie tylko dla studentów, lecz również dla mieszkańców miasta. Sala wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny i system oświetlenia oraz widownię pozwalającą pomieścić 350 osób, będzie mogła być wykorzystywana także przy organizacji większych wydarzeń kulturalnych, koncertów czy konferencji.

Duża sala pozwoli prowadzić wykłady dla kilku grup na raz i wreszcie znajdzie się miejsce, gdzie społeczność akademicka będzie mogła obchodzić ważne dla siebie uroczystości. Władze uczelni podkreślają że każda szkoła wyższa powinna mieć taki obiekt, a PWSZ AS na swój czekała już i tak bardzo długo.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group