Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3154
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zostało bardzo niewiele do startu

Środa, 10 sierpnia 2016, 6:50
Autor: red
Wałbrzych: Zostało bardzo niewiele do startu
Fot. organizatorzy
Zakończyły się zapisy na XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych. W tegorocznej edycji odnotowujemy rekordową liczbę zgłoszeń.

Swój udział w półmaratonie potwierdziło i opłaciło 2 500 biegaczy. Takiej frekwencji w Wałbrzychu jeszcze nie było. Start półmaratonu już w niedzielę 21 sierpnia o godz. 11:00 tradycyjnie na Rynku w Wałbrzychu.
Popularne stały się treningi biegowe po trasie wałbrzyskiego półmaratonu, na których jest coraz więcej biegaczy. Przed nami ostatnia taka możliwość w środę 10.08 o godz. 18.30. Start z Rynku, każdy może spróbować przebiec jedną pętlę o długości 7 km.

Przygotowania do kolejnej edycji półmaratonu w pełni. W tym roku na koszulkach, oprócz logotypów sponsorów, znajdzie się także grafika promocyjna „Explore Wałbrzych”. Podobnie będzie to wyglądać w przypadku medali, na których zostanie wytłoczony Złoty Pociąg. Mamy nadzieję, że taka pamiątka z Wałbrzycha zachęci wszystkich przyjezdnych uczestników do poznania naszego miasta i jego atrakcji.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania i jednocześnie przypominamy, że na trasie półmaratonu będzie obowiązywał zakaz ruchu pojazdów. Bieg odbędzie się w niedzielę 21.08.2016 r. w godz. 10:30 do 14:30. Trasa półmaratonu przebiegać będzie ulicami: Rynek, Sienkiewicza, pl. Magistracki, Dmowskiego, Drohobycka, Słowackiego, Barlickiego, al. Wyzwolenia, Piłsudskiego, Żwirki i Wigury, pl. Skarżyńskiego, Lotników, Chrobrego, pl. Grunwaldzki, Słowackiego, Lewartowskiego, pl. Teatralny, Lewartowskiego, Gen. Zajączka, Limanowskiego, Słowackiego, Gdańska, Rynek, 1-go Maja, Matejki, Moniuszki, Rynek, pl. Magistracki.

Prosimy mieszkańców o nieparkowanie swoich pojazdów na wskazanych ulicach z uwagi na bezpieczeństwo biegaczy, jak również możliwość uszkodzenia pojazdów. Na ww. ulicach we wskazanym okresie obowiązywał będzie Zakaz Ruchu Pojazdów. Zamknięcie trasy – godz. 9:00-15:00.

Pakiety startowe będzie można odbierać w sobotę 20.08 w godz. 16:00 – 20:00 i w niedzielę przed biegiem w godz. 7:00 – 10:00. Biuro zawodów mieści się w hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem XVII Toyota Półmaraton

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group