Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 2941
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zostań miss

Sobota, 8 stycznia 2022, 9:55
Autor: red
REGION: Zostań miss
Fot. organizatorzy
Zostań Miss Dolnego Śląska 2022! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 32 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów.

Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2022

Konkurs powrócił na Dolny Śląsk w 2019 i od tego momentu jest organizowany bez przerwy, nawet światowa pandemia koronawirusa SARS-CoV-19 nie pokrzyżowała planów organizacyjnych. Laureatki konkursu odniosły również kolejny raz sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Dolnośląskie.

Edycja 2022 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki będą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2022 będzie gala finałowa na Tarczyński Arena we Wrocławiu, która wstępnie zaplanowana jest na 21. maja 2022, jednak zależy wszystko od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 100 tys. zł.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@missdolnegoslaska.pl lub skontaktować się przez nasze kanały social media (facebook lub instagram).

Termin zgłoszeń upływa 13. lutego 2022 (koniec ferii zimowych).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

wiek 14 do 27 lat (roczniki 1995-2008)
wzrost +167 cm
stan cywilny - bezdzietna panna
obywatelstwo polskie
Strony / social media konkursu

www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
9
82%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group