Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3681
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zwyciężczyni losowania w ramach półmaratonu odebrała Toyotę

Środa, 13 września 2017, 13:48
Aktualizacja: Czwartek, 14 września 2017, 13:12
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zwyciężczyni losowania w ramach półmaratonu odebrała Toyotę
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w salonie Toyota Nowakowski Wałbrzych odbyło się przekazanie samochodu Toyota Aygo – głównej nagrody w loterii zorganizowanej w ramach XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych.

Oprócz nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii na wszystkich, którzy ukończyli bieg w regulaminowym czasie czekało losowanie nagród specjalnych, wśród których znalazły się wycieczki zagraniczne i sprzęt AGD, oraz losowanie nagrody głównej - samochodu Toyota Aygo. W tym roku nagrodę główną wygrała Bożena Borkowska - biegaczka z Warszawy.

- Spotykamy się dzisiaj przy przyjemnej okazji, związanej z Toyota Półmaraton Wałbrzych, czyli z przekazaniem samochodu Toyota Aygo pani Bożenie, która ten samochód wygrała. Przyjechała wczoraj do Wałbrzycha, do Aqua Zdroju. Jest bardzo zadowolona z pobytu u nas, bardzo chwali nasze miasto. Uczestniczyła już w Toyota Półmaraton Wałbrzych w ubiegłym roku. Cieszymy się, że możemy ten samochód przekazać. Chciałbym podziękować Toyocie za to, że w ten sposób wspiera nasz półmaraton. Samochód możemy przekazać już po raz piąty. Myślę, że ta tradycja będzie kontynuowana i że po raz kolejny będziemy mogli się spotkać podczas przekazywania samochodu - powiedział Mariusz Gawlik - prezes Aqua Zdroju.

Zwyciężczyni losowania i właścicielka nagrody głównej - Toyoty Aygo, Bożena Borkowska powiedziała:

- Chciałam bardzo podziękować za piękny bieg. Tak jak pan prezes wspomniał - startuję tu nie pierwszy raz i myślę, że nie ostatni. Wcześniejszy bieg był mi w pewien sposób potrzebny, bo starałam się zdobyć Koronę Polskich Półmaratonów a w tym roku specjalnie przyjechałam tutaj, bo sprawia mi ogromną przyjemność bieganie tutaj. Jest to jeden z najlepszych półmaratonów organizowanych w Polsce. W tym roku o tyle mi się jeszcze poszczęściło, że otrzymałam tą przepiękną nagrodę, za którą jestem bardzo wdzięczna. Ta nagroda będzie mnie co roku przywoziła do Wałbrzycha. Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą organizację.

Na temat przekazywanego samochodu wypowiedział się też Grzegorz Górski, reprezentujący firmę Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu:

- Co ważne dla nas samochód ufundowany przez fabrykę, jest wykonany - jeżeli chodzi o silnik i skrzynię biegów - tu w fabryce. Silnik i skrzynia biegów w tym samochodzie pochodzą z Wałbrzycha. Zostały wykonane przez naszych pracowników, w tym roku już oficjalnie startujących w półmaratonie. Dzięki Toyota Motor Poland pani nie będzie musiała zapłacić żadnego podatku, nie wiąże się to z żadnymi kosztami, które są pokryte. Dzięki salonowi Toyota Nowakowski wszystkie logistyczne i organizacyjne rzeczy przebiegły sprawnie i mamy dzisiaj okazję wręczenia samochodu zwyciężczyni.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group