Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 15. Ogólnopolska Giełda Kabaretowa–Przewałka 2013

Sobota, 11 maja 2013, 19:02
Aktualizacja: Niedziela, 19 maja 2013, 12:28
Autor: red.
Wałbrzych: 15. Ogólnopolska Giełda Kabaretowa–Przewałka 2013
Fot. red.
Wczoraj w Hotelu Maria w Wałbrzychu rozpoczęła się XV Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „PrzeWAŁka”. I chociaż wokół pełno było gangsterów, piątkowy wieczór upłynął w atmosferze dobrej zabawy i znakomitego humoru.

Licznie zgromadzonej publiczności zaprezentował się na wstępie Kabaret Weźrzesz – ubiegłoroczny laureat „PrzeWAŁki”, skutecznie rozgrzewając widzów i przygotowując ich na występy konkursowe, w których udział wzięli: Marcin Zbigniew Wojciech, Łukasz „Szymanek” Szampanek i Ścibor Szpak.

Jako gwiazda wieczoru wystąpił Artur Andrus, rozbawiając publiczność wierszami, monologami, piosenkami i anegdotami. Prowadzący „PrzeWAŁkę” Jerzy Kryszak również dostarczył publiczności dużą dawkę dobrego humoru, opowiadając między innymi kilka zabawnych historii z planów zdjęciowych, w których uczestniczył.

Po I dniu „PrzeWAŁki” widać, że Jury w składzie: Aldona Jankowska, Dorota Barańska i Tadeusz Kwinta będzie miało trudne zadanie z wyborem laureatów. A dziś zaprezentują się: Kabaret Inaczej, Formacja Przyszłych Noblistów, Kabaret K2 i Kabaret Jurki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group