Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3283
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 15–lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Piątek, 10 maja 2019, 8:34
Aktualizacja: 8:43
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: 15–lecie Kabaretu Skeczów Męczących
Fot. Robert Bajek
W Sali Koncertowej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu wystąpił wczoraj Kabaret Skeczów Męczących z okazji jubileuszu 15–lecia swojego istnienia.

Założony w 2003 roku w Kielcach Kabaret Skeczów Męczących w ciągu piętnastu lat działalności scenicznej zdecydowanie udowodnił, że jest jedną z najlepszych grup kabaretowych w Polsce. Poprzez swoje wyjątkowe skecze wprowadził zarówno na scenę jak i do codziennych anegdot wiele charakterystycznych, niepowtarzalnych postaci. Zawdzięczamy mu też wiele żartów i popularnych powiedzeń. Kabaret występuje w składzie: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz i Jarosław Sadza.

Podczas spektaklu odzwierciedlającego piętnastolecie działalności kabaretu przedstawieni zostali kabaretowi bohaterowie, którzy od początku nieprzerwanie bawią publiczność, ale tym razem w zupełnie nowych, nieoczekiwanych odsłonach. Zorganizowane przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą SOLO 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących to blisko dwugodzinna dawka śmiechu i dobrego humoru.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group