Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5195
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 19–letni desperat

Środa, 20 stycznia 2021, 12:23
Aktualizacja: 12:24
Autor: red
Wałbrzych: 19–letni desperat
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki szybkim działaniom policjanci prewencji drugiego komisariatu w niedzielę późnym popołudniem uratowali życie zdesperowanego mężczyzny. Było podejrzenie, iż 19–latek stojący na wiadukcie kolejowym w centrum miasta może rzucić się pod pociąg.

Wałbrzyscy policjanci 17 stycznia około godziny 16:30 zostali poinformowani przez prowadzącego pociąg maszynistę o możliwej próbie samobójczej młodego mężczyzny, który wychyla się z wiaduktu przy ul. Wysockiego w Wałbrzychu na torowisko. W tym samym momencie dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymał kolejne powiadomienie od zaniepokojonej rodziny młodego mężczyzny. Na miejsce szybko udali się policjanci prewencji drugiego komisariatu.

Ostatecznie po krótkiej rozmowie 19-latek zgodził się w asyście funkcjonariuszy opuścić wiadukt. Policjanci przewieźli go do szpitala na badania. Mężczyzna ostatecznie pozostał w placówce medycznej, gdzie dalszej pomocy udzielili mu już specjaliści. Dzięki szybkiej interwencji wałbrzyskich policjantów na szczęście nie doszło do tragedii i udało się uratować kolejne życie ludzkie.

Twoja reakcja na artykuł?

8
42%
Cieszy
7
37%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group