Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 4529
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aktywni wałbrzyszanie poszukiwani

Piątek, 5 sierpnia 2016, 13:20
Aktualizacja: 13:21
Autor: red
Wałbrzych: Aktywni wałbrzyszanie poszukiwani
Fot. UM Wałbrzych
W poniedziałek 1 sierpnia miało miejsce spotkanie z mieszkańcami Wałbrzycha dotyczące organizacji Święta Ulicy Słowackiego – imprezy, która odbędzie się w dniach 17 i 18 września.

W zamyśle organizatorów, czyli Biura Promocji oraz Biura ds. Rewitalizacji Miasta, jej charakter nakreślić mają sami wałbrzyszanie. I tak wśród pomysłów na atrakcyjne wypełnienie wrześniowego weekendu znalazł się m.in. plac zabaw dla dzieci, uliczna zumba, porywająca do wspólnej zabawy mieszkańców ulicy Słowackiego, ekran, na którym wyświetlałyby się zdjęcia ulicy sprzed lat, czy duży grill, przy którym integrowałyby się pokolenia mieszkańców z różnych dzielnic Wałbrzycha.

W organizację przedsięwzięcia z ogromną chęcią włączą się instytucje kultury oraz lokalni przedsiębiorcy, dzięki którym harmonogram imprezy już teraz rysuje się bardzo interesująco.

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zachęcamy do kontaktu: Karolina Tomza – tel. 74 66 55 107 / e-mail: promocja@um.walbrzych.pl oraz rewitalizacja@um.walbrzych.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group