Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3764
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Alicja Rosiak dementuje

Piątek, 5 listopada 2010, 18:34
Aktualizacja: 18:35
Autor: Sven
Wałbrzych: Alicja Rosiak dementuje
Alicja Rosiak jest oburzona oskarżeniami KWW Nowoczesny Wałbrzych
Fot. red
Szefowa sztabu wyborczego Mirosława Lubińskiego, Alicja Rosiak odniosła się do treści filmu upublicznionego dzisiaj przez Patryka Wilda. Poniżej podajemy treść tego oświadczenia.

Oświadczenie

Otrzymaliśmy informację, że sztab wyborczy jednego z kandydatów w wyborach prezydenckich szykuje prowokację wymierzoną w naszego kandydata. Jesteśmy zdegustowani brudnymi metodami prowadzenia kampanii wyborczej. Nasza kampania jest tylko i wyłącznie kampanią merytoryczną z poszanowaniem obowiązującego prawa i zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

Odcinamy się w sposób zdecydowany od jakichkolwiek metod, które stałyby w sprzeczności z tymi zasadami! Nasz kandydat Mirosław Lubiński apeluje o prowadzenie kampanii w sposób fair play, a nie posługiwanie się językiem nienawiści i prowokacji importowanym do Wałbrzycha.
Jaka kampania taka prezydentura. Jeżeli ktoś używa brudnych metod w trakcie kampanii, to strach pomyśleć, jak będzie traktował społeczeństwo w przypadku sięgnięcia po władzę. Zajmijmy się Wałbrzychem i Wałbrzyszanami!

Nie dajmy się wciągnąć w bagno czarnej kampanii! Apelujemy do wszystkich sztabów o prowadzenie kampanii w cywilizowany sposób, a nie przyjęty wśród dzikich ludzi!

Szefowa Sztabu Wyborczego Mirosława Lubińskiego

Alicja Rosiak

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group