• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 13:48
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 3530
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Andrzejkowy bal przebierańców w Centrum „Witold”

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 3 grudnia 2015, 6:40
Autor: red
Fot. organizatorzy
Ponad 100 dzieci bawiło się w byłej kopalni w Gorcach na Andrzejkowym balu przebierańców.

30 listopada, w dniu imienin Andrzeja, Centrum „Witold” zorganizowało zabawę dla najmłodszych mieszkańców Boguszowa-Gorc. Nie obyło się bez konkursów, tanecznych pląsów oraz oczywiście andrzejkowych wróżb. Organizatorzy balu zadbali również o słodkie niespodzianki dla wszystkich bawiących się dzieci. Uczestnicy zabawy wykazali się niebywałą pomysłowością jeżeli chodzi o kostiumy. Na sali królowały, wróżki, księżniczki, mali policjanci, strażacy, a nawet „upiorne zjawy”. O dobry humor podczas zabawy dbali prowadzący: Dobra Wróżka oraz DJ Jacek.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 3-12-2015 15:56
Centrum Kutury organizuje jedynie imprezy dla najmłodszych(szkoła podstawowa) i dla dorosłych. A gdzie młodzież gimnazjum? O nich się całkowicie zapomina. W szkole w Gorcach andrzejki na korytarzu ( tak jak durna piżama party), zrobione byle jak, odbebnione . opiekunowie samorządu Uczniowskiego zadowoleni, nic się przecież nie narobili. Wpis na stronę szkoły i koniec. A zdanie gimnazjalistow się nie liczy. Dlaczego nie można zorganizować prawdziwych Andrzejek na hali sportowej. Czy młodzieży w mieście Boguszw-Gorce nic się już nie należy? A potem mówi się że młodzież zła. Jak dyr. była pani Durska wszystko było inaczej. teraz bylejakość na każdym kroku.
~Magda S. 3-12-2015 20:49
Święta racja. Dla gimnazjalistow zero. Największym błędem było odebranie szkole w Gorcach hali sportowej. teraz trzeba się o wszystko prosić. Na hali nie może byc dyskoteki, dlaczego, bo nie! W Centrum Kongresowym jak zachowują się panie tam pracujące wszyscy wiedza. kawka, herbatka, ha ha ha i wrogie nastawienie do wszystkiego co chce zrobić szkoła. My rodzice dobrze to widzimy i bardzo się nam to nie podoba. Może by ktoś sprawdził pracę pan bibliotekarek i z centrum.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group