Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 2140
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Apel właścicieli chatki z Przełęczy Jugowskiej

Wiadomości: REGION
Środa, 29 lutego 2012, 7:56
Aktualizacja: 7:56
Autor: opr. Beata Kołowrocka
Fot. użyczone
Poniżej przedstawiamy Państwu apel właścicieli chatki z Przełęczy Jugowskiej, którą strawił pożar pod koniec ubiegłego roku.

,,Każdą firmę może spotkać losowa tragedia i każda firma może potrzebować większej bądź mniejszej pomocy, aby móc kontynuować rozwój turystyki w Górach Sowich - my takiej pomocy potrzebujemy teraz.

Mając na uwadze naszą długoletnią współpracę chcielibyśmy prosić wszystkie firmy, z którymi jesteśmy związani, o wsparcie w odbudowie Chatki na Przełęczy Jugowskiej, którą całkowicie strawił pożar w nocy 28 listopada 2011 roku. Choć wierzymy, że pomoc nam okazana płynie z dobrego serca, chcielibyśmy odwdzięczyć się za każde finansowe wsparcie, tak jak tylko możemy, tj. umieścić oficjalnie podziękowania z Państwa logiem na naszych stronach internetowych profilach na portalach społecznościowych oraz umieścić w sezonie plakaty reklamowe na tablicach w Bukowej Chacie. Podziękowania dla Państwa firm zostaną także wyeksponowane w już, mamy nadzieję, odbudowanej Chatce na Przełęczy. Z pewnością niektórzy z Państwa znają nasz obiekt. Tych, którzy nie mieli szansy u nas zagościć, zapraszamy do zapoznania się z opisem samej Chatki i nieszczęśliwego wypadku z nocy 28 listopada.

W związku z powyższym, my właściciele, w imieniu swoim i pracowników, którzy stracili miejsce zatrudnienia, z całego serca zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego.

Datki mogą Państwo przesyłać na konto bankowe banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie:

41 9527 007 0029 5709 2000 0003

Tytułem: „Akwarium" imię, nazwisko i numer telefonu (imię, nazwisko i numer telefonu są potrzebne do skontaktowania się w sprawie umieszczenia podziękowań dla Państwa oraz kontaktu w sprawie nagrody).

Mogą zakupić Państwo również cegiełkę w naszych obiektach, bądź wrzucić datek do przeznaczonej skrzynki."

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group