Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4771
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aqua–Zdrój powstanie w terminie

Piątek, 8 lipca 2011, 9:43
Aktualizacja: 12:42
Autor: PAW
Wałbrzych: Aqua–Zdrój powstanie w terminie
Fot. PAW
Jak zapewnia Robert Hadaś, prezes spółki Aqua–Zdrój, prace przy budowie kompleksu idą zgodnie z planem. Jeszcze w lipcu do użytku zostaną oddane dwa boiska do gry w piłkę nożną oraz droga dojazdowa do tych boisk.

Prace przy budowie Aqua-Zdroju wkroczyły w decydującą fazę. Roboty idą pełną parą.
- Bardzo zaawansowana jest budowa hali sportowej. Prace trwają również przy budowie hotelu i basenu - mówi Robert Hadaś. - Na basenie sprawdzamy szczelność niecek.

Wygląda więc na to, że termin zakończenia prac przy budowie kompleksu zostanie dotrzymany. W zimie mają być prowadzone prace wykończeniowe wewnątrz obiektu. Przypomnijmy, że wykonawca, czyli firma Maxi-Star, ma czas do końca marca 2012 roku i zapewnia, że do tego czasu wszystkie roboty zostaną zakończone.

To nie koniec prac trwających na obiekcie i w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Jeszcze w lipcu do użytku mają zostać oddane dwa boiska do gry w piłkę nożną. Są to boiska pełnowymiarowe - jedno ze sztuczną nawierzchnią, a drugie z naturalną nawierzchnią. Dla kibiców przygotowanych zostało kilkadziesiąt krzesełek wokół boisk.
- Boiska miały zostać wybudowane do końca 2010 roku, ale firma odpowiedzialna za tę inwestycję, nie dotrzymała terminu - mówi Robert Hadaś. - Naliczone zostały kary i wyznaczono nowy termin oddania boisk.

W związku z chęcią oddania boisk do użytku, potrzebna jest drożna droga dojazdowa do tych obiektów.
- Trwa remont drogi łączącej ulice Ratuszową z ulicą Piasta. Ten remont dotyczy przebudowy drogi i zostanie zakończony również jeszcze w tym miesiącu - zapewnia Robert Hadaś.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group