Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4746
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świebodzice: Arkadiusz Kaczmarek i Gareth Richards po oficjalnym ważeniu

Niedziela, 27 maja 2012, 7:30
Aktualizacja: 15:07
Autor: PAW
Wałbrzych/Świebodzice: Arkadiusz Kaczmarek i Gareth Richards po oficjalnym ważeniu
Fot. PAW
W Galerii Victoria odbyła się konferencja prasowa przed dzisiejszą walką o tytułu Mistrza Świata w kickboxingu pomiędzy Arkadiuszem Kaczmarkiem a Garethem Richardsem.

Już dziś w Świebodzicach miłośników sztuk walki czekają nie lada emocje. Odbędzie się tam gala walk kickbokserskich, a punktem głównym imprezy będzie walka o tytuł Mistrza Świata pomiędzy Polakiem Arkadiuszem Kaczmarkiem a Garethem Richardsem.
- Przyjechałem tutaj, żeby wygrać. Szanuję mojego przeciwnika, ale to ja zwyciężę – mówi Gareth Richards.

Arkadiusz Kaczmarek zdaje sobie sprawę, że ta walka może mieć dla jego kariery kluczowe znaczenie. Ewentualna wygrana oznacza furtkę do walk z najlepszymi zawodnikami na świecie i wyjazd do Stanów Zjednoczonych.
- Richards jest silnym zawodnikiem. Ma bardzo mocne uderzenie z ręki. W ten sposób wygrał wiele pojedynków – mówi Kaczmarek.

Oprócz tej walki kibice obejrzą wiele innych ciekawych pojedynków. W jednym z nich zaprezentuje się m.in. wałbrzyski bokser Rafał Kaczor.
- Będę walczył z Michałem Leśniakiem. To zawodnik młody, ale bardzo ambitny, który ma za sobą już wiele stoczonych walk. Cieszę się, że na ziemi wałbrzyskiej sporty walki się rozwijają i takie gale mają rację bytu – mówi Kaczor.

WKA WORLD CUP 2012” – Puchar Świata World Kickboxing and Karate Association, to nie tylko impreza sportowa ciesząca oczy naszej publiczności. To prestiż poparty międzynarodową obsadą najlepszych zawodników z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Litwy, Ugandy, Nigerii i Słowacji.

Organizatorzy oferują więcej niż tylko dobrą zabawę, o czym przekonało się juz wiele osób, które podjęły z nimi współpracę. Dzięki kontaktom międzynarodowym oddziały WKA w Polsce, takie jak w Świebodzicach, rozwijają się z roku na rok coraz lepiej, dążąc do wytyczonych celów.

World Kickboxing and Karate Association to otwarta droga do sukcesu. Dzięki poparciu i obecności władz WKA: Paula Martina – dyrektora oddziałów WKA w Polsce i doradcy WKA International, Klausa Nonnemachera – dyrektora generalnego WKA International i Paula Ingrama, zaproszonych przez trenera świebodzickiego klubu kickbokserskiego Arkadiusza Kaczmarka na Puchar WKA, który odbędzie się 27 maja w Świebodzicach tego roku, będziemy w stanie udowodnić siłę i zasięg tej federacji na arenie międzynarodowej.

Zespół „Defekt Muzgó" istniejący już ponad 30 lat zagra na gali zawodowej WKA w Świebodzicach specjalnie dla nas. Dodatkowo członkowie zespołu ułożyli utwór - hymn dla Arkadiusza Kaczmarka w związku z 25-leciem jego zaangażowania w sporty walki oraz pojedynku o tytuł Mistrza Świata WKA, który odbędzie się podczas gali zawodowej WKA – „WKA FIGHT NIGHT“ zaraz po wspomnianym wcześniej Pucharze Świata. Przeciwnikiem Arkadiusza Kaczmarka będzie Gareth Richards – utytułowany zawodnik z Wielkiej Brytanii, zawodowy mistrz świata WKA, który już zapowiedział, że walka z polskim pretendentem do tytułu mistrza świata będzie zacięta. Ponadto walka Wojciecha Burdanowskiego – wschodzącej gwiazdy w kickboxingu o tytuł zawodowego mistrza europy UFR – współpracującego z WKA na terenie Polski.

Patronat: World Kickboxing and Karate Association

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Świebodzice.

Organizator: “WTKA WKA FIGHTER Club KACZMAREK” - Świebodzice
Program zawodów:

(WKA WORLD CUP 2012):

08:00 – 10:00 Rejestracja, kontrola badań lekarskich i ważenie
10:00 – 11:00 Seminarium sędziowskie
11:00 – 11:30 Losowanie zawodników
11:30 – 12:00 Ceremonia rozpoczęcia i przedstawienie drużyn
12:30 – 14.30 Walki eliminacyjne
14:30 – 16:00 Walki finałowe
16:00 – 16.30 Ogłoszenie wyników „WKA World Cup 2012”
16:30 – 17:30 Przerwa organizacyjna
17:30 - Rozpoczęcie Gali
18:00 - Mixed Martial Arts
18:15 - Thaiboxing
19.00 - Boks – walka z udziałem zawodnika olimpijskiego
19:30 - Walka o tytuł zawodowego Mistrza Europy UFR
20:00 - Walka o tytuł zawodowego Mistrza Świata World Kickboxing and Karate Association (10 rund)
21:00 - Walka Karate Kyokushinkai
21:30 - Bankiet na zakończenie „WKA WORLD CUP 2012”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group