Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8585
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Awaria za awarią

Poniedziałek, 30 stycznia 2023, 7:34
Aktualizacja: 10:02
Autor: PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Awaria za awarią
Fot. OSP Czarny Bór
Wczoraj i dziś rano otrzymaliśmy mnóstwo telefonów i maili od mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego, skarżacych się na brak prądu.

Niestety, aura spłatała figla. Zalegająca szadź na gałęziach drzew powoduje, że konary i gałęzie łamią się jak zapałki i powodują w wielu przypadkach uszkodzenia linii energetycznych. Straż Pożarna i ekipy Taurona wyjeżdżały do setek tego typu wydarzeń. Uszkodzenie linii energetycznych spowodowało, że w wielu miejscach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego brakowało przez wiele godzin prądu, na co skarżyli się nasi czytelnicy.

- Na ulicy Starachowickiej bardzo długo prądu nie było. Dzwoniłam osobiście kilka razy i za każdym razem otrzymywałam informację, że prąd zostanie przywrócony, ale dokładnie nie wiadomo kiedy - mówi nam mieszkanka ulicy Starachowickiej,.
- Od piątku 27 stycznia nie mamy prądu na ul. Świdnickiej w Wałbrzych od numeru 36 do numeru 42. Serwis Turonu przywrócił zasilanie na części ulicy, gdzie np. mają mieszkańcy gaz. W naszej cześć brak jest gazu i nie mamy jak się ogrzać. Mimo wielokrotnych potwierdzonych zgłoszeń na pogotowie energetyczne nikt się nie pojawił - pisze do nas pan Tomasz.
- Rozumiem, że pogoda nie sprzyja, ale kilkanaście godzin bez prądu powoduje, że w mieszkaniu jest naprawdę zimno, a my mamy małe dzieci. Takie sytuacje powinny być bardzo szybko rozwiązywane - mówi w rozmowie telefonicznej pan Jacek.

Takich sygnałów mieliśmy znacznie więcej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
7
25%
Złości
19
68%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group