Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3335
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Barwne widowisko pod kopułą Cyrku Arlekin – mamy dla Państwa pięć trzyosobowych zaproszeń

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:14
Aktualizacja: Sobota, 16 kwietnia 2011, 22:35
Autor: Wałbrzyszek.com
Fot. Cyrk Arlekin
W niedzielę 17 kwietnia reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Wałbrzycha nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej, absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują popisy akrobatyczne na batucie, zabawną groteską akrobatyczną oraz ekwilibrystykę na wałkach. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira oraz tajemnicze... lalki nanajskie.

Bawić Państwa będzie po powrocie z wieloletniego tourne w cyrkach europejskich clown Sylwek.

UWAGA Atrakcja sezonu - po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin duet "Turk" w nowych, efektownych pokazach na "kołach śmierci".Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

WAŁBRZYCH
Przy C.H. Real - obok targowiska Manhatan

Dla naszych Czytelników mamy pięć trzyosobowych zaproszeń - każde zaproszenie: jedna osoba dorosła + dwoje dzieci do lat dwunastu (spektakl – niedziela, godz.17.00). Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres: konkurs@walbrzyszek.com - w tytule maila należy wpisać CYRK – w treści maila podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group