Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2590
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Before Party w kompleksie Hotelu Maria

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 15 sierpnia 2013, 15:22
Aktualizacja: Piątek, 16 sierpnia 2013, 13:20
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. organizatorzy
Z okazji zbliżającego się festiwalu – Hip Hop Kemp (22–24.08) w kompleksie Hotelu Maria odbędzie się wyjątkowe Before Party. Będzie się ono składać z dwóch części : koncertów w Sali Westernowej w kompleksie Hotelu Maria oraz z imprezy w klubie Stara Rzeźnia.

Koncerty odbędą jutro (16.08) się w Sali Westernowej przy Hotelu Maria na Szczawienku od godziny 20. Afterparty w klubie Stara Rzeźnia mieszczącym się w tym samym kompleksie w odległości około 100 metrów. Poprowadzi je najbardziej ceniony w okolicy DJ klimatów rapowych - DJ Qmak.

Wykonawcy, którzy wystąpią to :

Suweren (Lubin) - młody raper będący pod skrzydłami wydawnictwa Labirynt, założonego przez wałbrzyski skład Trzeci Wymiar.

Mahatma (Wałbrzych) - bodaj najbardziej obiecujący raper z naszego miasta, uczestnik programu Żywy Rap, przygotowujący się do wydania drugiego solowego albumu.

G-do & Xception- będzie to premierowy występ artystów pochodzących z kolebki rapu, jakimi są Stany Zjednoczone w naszym mieście, wydarzenie bez precedensu.

Arab (Warszawa) - laureat programu Żywy Rap, artysta, który swą bezkompromisową postawą i zabawnym imagem scenicznym zdobył olbrzymią popularność, aktualnie przygotowujący się do wydania swojego pierwszego solowego krążka pod skrzydłami wytwórni Hemp rec.

Miuosh (Katowice) - gwiazda wieczoru, uznana i ceniona postać na polskiej scenie, fanbase na facebooku – 145 000, ponad 5 utworów na youtube powyżej miliona wyświetleń. Przekaz jego twórczości ma w sobie widoczne znamiona wychowania na Śląsku, wśród kopalń i zniszczonych kamienic, postindustrialnego rozkładu i marazmu. Niektóre z utworów opisywanego artysty ocierają się o poezję śpiewaną.

Bilety :
20 pln w przedsprzedaży (recepcja hotelu Maria; skate shop Fresh w Świdnicy; pod numerem 662561061)
30 pln w dniu koncertu


PROSIMY O ZACHOWANIE BILETÓW, AFTERPARTY WSTĘP GRATIS.

Patronat Medialny Imprezy: Walbrzyszek.com, Swidniczka.com

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group