Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2739
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bezlitośni wobec swoich ofiar

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 2 marca 2010, 17:11
Aktualizacja: 17:13
Autor: red
Policjanci zatrzymali kilkoro nastolatków, którzy podczas napadów zachowywali się bardzo agresywnie i dla swoich ofiar byli bezlitośni.

Przy ulicy Kusocińskiego w Wałbrzychu policjanci zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 16 i 18 lat. Sprawcy napadli na 34-letniego mężczyznę. Chcieli oni ukraść poszkodowanemu reklamówkę, w której znajdował się alkohol. Pokrzywdzony w wyniku napadu, doznał złamania nogi i pozostał na leczeniu w szpitalu. Starszy z napastników, czyli 18-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi, a 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka.

Natomiast przy ulicy Moniuszki w Wałbrzychu funkcjonariusze zatrzymali 16-letnią dziewczynę, która jest podejrzewana o to, że 24 lutego bieżącego roku napadła na 77-letnią staruszkę. Nastolatka została osadzona w policyjnej izbie dziecka.
W Boguszowie-Gorcach przy ulicy Wałbrzyskiej stróże prawa po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 32 lat, którzy pobili 19-latka. Poszkodowany nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Napastnicy trafili do policyjnej celi.

Jednak policjanci odnotowali nie tylko napady. W mieście doszło również do kilku wypadków samochodowych.

W Kowalowej przy ulicy Malinowej 44-letni mężczyzna, który miał 2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, wszedł nagle na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód osobowy, którym kierował 63-latek. W wyniku potrącenia 44-letni mężczyzna doznał złamania lewego podudzia. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca był trzeźwy.
Tymczasem w Unisławiu Śląskim przy ulicy Głównej 24-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków atmosferycznych, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta doznała stłuczenia żeber. Pozostała w szpitalu na obserwacji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group