Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 2572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bilety przez internet

Wiadomości: Kraj
Wtorek, 5 lutego 2013, 6:15
Aktualizacja: 8:19
Autor: red
Fot. użyczone
Przewozy Regionalne jako pierwszy przewoźnik w kraju wprowadzają kolejne udogodnienia dla podróżnych. Od 1 lutego w Internetowym Systemie Sprzedaży (IPR) można kupić także bilety jednorazowe na podróże z przesiadkami dowolnymi pociągami spółki.

Nie wychodząc z domu czy biura, pasażerowie mogą kupić bilety na podróż z dowolną liczbą zmian rodzaju czy klasy pociągu. Przykładowo pasażer jadący z Suwałk pociągiem REGIO w klasie 2, przesiadający się w Białymstoku na interREGIO do Warszawy w klasie 2 i kontynuujący podróż REGIOekspresem do Katowic w klasie 1, będzie mógł za pomocą kilku kliknięć myszką kupić jeden bilet na całą trasę. Na wydruku, oprócz podstawowych danych, znajdzie się również skrócony rozkład jazdy dla wybranych przez podróżnego pociągów oraz informacja o czasie przesiadki.

Przez internet będzie można kupić jeszcze więcej biletów sprzedawanych w ramach ofert promocyjnych, m.in. bilety czasowe na terenie aglomeracji Szczecina, Poznania, Łodzi i Krakowa oraz województwa pomorskiego.

(źródło: Przewozy Regionalne)

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group