Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 1583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bogusława Czupryn wystartowała

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 1 września 2010, 21:29
Aktualizacja: Czwartek, 2 września 2010, 13:33
Autor: Sven
Bogusława Czupryn, kandydat na prezydenta Wałbrzycha
Fot. Sławomir Pawlik
Bogusława Czupryn wystartowała do wyścigu o prezydenturę w Wałbrzychu.

Najpierw powstał i rozpoczął działalność Klub Inicjatyw Społecznych, który jest organizacją non profit, działającą na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, a w szczególności w zakresie inicjowania i promowania działań w obszarze: zdrowia, sportu, turystyki, kultury, oświaty oraz przedsiębiorczości, spółdzielczości i samorządności.

Niedawno pojawiły się billboardy, a 1 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego Bogusława Czupryn wystartowała z prezentacją swoich poglądów, zamiarów oraz własnej osoby, co jest wstępem do kampanii wyborczej.

Pierwsze spotkanie z potencjalnymi wyborcami odbyło się w pasażu Tesco, gdzie kandydatka prezentowała głównie swoją wiedzę na temat problemów społecznych w mieście. Uważa, ze niezbędne jest tworzenie boisk, placów zabaw, ścieżek rowerowych, zagospodarowanie parków miejskich, likwidacja barier architektonicznych, stworzenie domu spokojnej starości, budowa żłobków i przedszkoli, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. To wszystko jest realne, trzeba tylko odpowiednio korzystać z pieniędzy w budżecie miasta.

Bogusława Czupryn uważa również, że budowa obwodnicy, co jest jednym z warunków rozwiązania problemów komunikacyjnych Wałbrzycha, może zacząć się pełną parą już na wiosnę. Stowarzyszenie, którym kieruje zwróciło się do wałbrzyskich parlamentarzystów o wywarcie nacisku na władze centralne, by w przyszłorocznym budżecie znalazły się na ten cel pieniądze.

Kandydatka zaznaczyła również, że na czas rywalizacji o urząd prezydenta Wałbrzycha skorzystała z prawa do urlopu bezpłatnego, aby kampania wyborcza nie kolidowała z wykonywaniem z pracą w charakterze urzędnika Urzędu Miasta.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group