Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 1942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszowskie kradzieże

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 8 września 2010, 7:35
Aktualizacja: 7:36
Autor: red
Ręce pełne roboty mają funkcjonariusze policji z Boguszowa–Gorc. Tym razem zatrzymali dwie osoby, które mają na koncie kradzieże. Jedna z zatrzymanych to 15–letnia dziewczyna.

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali 15-letnią dziewczynę, która wykorzystując nieuwagę domowników w jednym z mieszkań w Kuźnicach przy ulicy Reymonta, ukradła biżuterię oraz odzież o wartości ponad 1200 złotych. Dziewczyna uciekła i schroniła się w mieszkaniu swojego chłopaka w innej dzielnicy miasta, gdzie została zatrzymana. Policjanci odzyskali większość ze skradzionych rzeczy. 15-latka przebywała na ucieczce z jednego z ośrodków szkolno-wychowawczych. Przyznała się do zarzucanego jej czynu i wyjaśniła, że ukradła te przedmioty, a szczególnie odzież, bowiem zazdrościła swoim koleżankom „ciuchów”.

Teraz za kradzież stanie ponownie przed obliczem sędziego rodzinnego.

Tymczasem bezpośrednio po zgłoszeniu policjanci komisariatu w Boguszowie-Gorcach zatrzymali 40-letnią kobietę, która wykorzystując nieuwagę obsługi jednego z barów w centrum miasta, ukradła dwie butelki alkoholu stojącego na bufecie oraz z metalowej kasetki 240 złotych w gotówce. Skradziony alkohol oraz pieniądze funkcjonariusze odzyskali. Zatrzymana przyznała się do zarzucanego jej czynu i wyjaśniła, że powodem takiego zachowania było ogromne pragnienie, bowiem piła już wcześniej alkohol. Kobieta została umieszczona w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy.

Za kradzież 40-letniej kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kompost 8-09-2010 15:01
O yeah ! Hardcorowe dziewczyny z B-G! Haha :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group