Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2805
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Butelką w twarz

Wtorek, 3 listopada 2020, 11:23
Autor: red
Wałbrzych: Butelką w twarz
Fot. KMP Wałbrzych
52–letni mieszkaniec naszego miasta stanie przed sądem za zaatakowanie kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. Pokrzywdzony został uderzony szklaną butelką w twarz, a sam sprawca uciekł.

Do przestępstwa doszło w minioną niedzielę nad ranem - po godzinie 5:30 – w autobusie komunikacji miejskiej poruszającym się ul. Długą w Wałbrzychu. Funkcjonariusze pierwszego komisariatu ustalili, że 59-letni kierowca poprosił 52-latka, aby ten wysiadł na najbliższym przystanku, gdyż razem z kolegą spożywał alkohol w pojeździe podczas podróży. Obaj mężczyźni nie mieli również zakrytych ust i nosów w trakcie pobytu w autobusie. Niestety nietrzeźwy i agresywny 52-latek postanowił uderzyć kierowcę trzymaną przez siebie szklaną butelką w twarz, by ostatecznie uciec z miejsca zdarzenia.

Przeprowadzone bezpośrednio po zgłoszeniu przez policjantów prewencji pierwszego komisariatu działania doprowadziły do zatrzymania podejrzanego chwilę później w rejonie skrzyżowania ul. Długiej z Norwida. W wyniku ataku 59-latek z poważnymi obrażeniami głowy, ale na szczęście nie zagrażającymi jego życiu, trafił do szpitala.

Agresywny wałbrzyszanin odpowie teraz przed sądem. Za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonego może spędzić za kratami więzienia 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
12%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
13
76%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group