Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5307
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Był poszukiwany za rozbój

Sobota, 7 sierpnia 2021, 8:24
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Był poszukiwany za rozbój
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zespołu wywiadowców Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 34–letniego mieszkańca Mysłowic, który podczas kontroli drogowej posłużył się cudzym paszportem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 23:00 na al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. Mężczyzna podczas kontroli drogowej najpierw okazał paszport. Policjanci zespołu wywiadowczego od razu zorientowali się, że na zdjęciu w dokumencie widnieje inne osoba. Podejrzany podał jeszcze słownie inne dane personalne. Funkcjonariusze jednak i w to nie uwierzyli. Dla sprawdzenia tego co mówi, przewieźli go na komendę. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że kierujący po raz kolejny kłamał podając dane personalne brata.

Mundurowi ostatecznie ustalili, że osobą, którą legitymowali jest 34-letni mieszkaniec Śląska. Mężczyzna próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, gdyż był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Będzinie celem tymczasowego aresztowania za udział w lutym tego roku wraz z innymi osobami w rozboju na listonoszu na terenie Czeladzi. Podejrzany dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu śledczego. Za popełnione przestępstwo posługiwania się cudzym dokumentem oraz za dokonanie rozboju na listonoszu może trafić za kraty więzienia łącznie na 12 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
25%
Smuci
1
13%
Złości
3
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group