Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3309
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Castle Party odwołane

Sobota, 30 maja 2020, 12:24
Aktualizacja: Niedziela, 31 maja 2020, 8:53
Autor: red
REGION: Castle Party odwołane
Fot. archiwum
Tegoroczna edycja Festiwalu Castle Party w Bolkowie nie odbędzie się. Zakupione karnety nie tracą ważności przechodzą na przyszły rok.
Został jednocześnie ogłoszony termin przyszłorocznej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 8–11 lipca 2021 roku.

"Musimy być realistami, dlatego z bólem serca, mając na uwadze bezpieczeństwo wasze, zespołów, jak i całej obsługi festiwalu, zostaliśmy zmuszeni do przełożenia Castle Party na 8-11 lipca 2021 roku. o najtrudniejsza decyzja, jaką musieliśmy podjąć w historii festiwalu i jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, zwłaszcza że tegoroczna edycja była w zasadzie zapięta na ostatni guzik, a my, tak jak i wy, odliczaliśmy dni do rozpoczęcia imprezy.

Możemy obiecać, że jako organizatorzy zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby skład Castle Party w przyszłym roku nie odbiegł za bardzo od tego planowanego na 2020. Może się minimalnie zmienić, ale znakomita większość zespołów, w tym te najważniejsze, potwierdzają wolę wystąpienia w lipcu 2021.

Dlatego prosimy was, żebyście zachowali karnety, które już kupiliście. Będą one ważne za rok, a jeśli jeszcze ich nie kupiliście, to zachęcamy, żebyście to zrobili. Każdy z was może w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę, zapewniając kontynuację tej wspaniałej imprezy. Ci, którzy są z festiwalem od lat, zapewne to rozumieją. Tym, którzy chcieli być po raz pierwszy lub jeszcze się nie zdecydowali, podpowiadamy, że naprawdę warto być z nami i wysłuchać wspaniałych koncertów w murach średniowiecznego zamku Bolków" - czytamy w komunikacie organizatorów.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
4
33%
Smuci
1
8%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group